Koje su vaše omiljene marke(brendovi) automobila?

Koje su vaše omiljene marke(brendovi) automobila?

Koje su vaše omiljene marke(brend) automobila?


  • Total voters
    185
Član
RE: Koje su vase omiljene marke(brendovi) automobila?

AnDel je napisao(la):
alfa, audi, merc...jbga nema porschea, ferrarija i maseratija :cool:

Limit je bio 20 stavki, pa smo stavili samo "realnije" brednove :)

Alfa Romeo, Lancia i Renault.

Alfa zbog auta koji se vole srcem, prelepog dizajna svakog modela, a i dobrih sportskih modela.

Lancia zbog delte integrale, nenadjebiv auto! Takodje sam imao priliku da vozim kappu od "novijih" modela i auto je perfekcija shodno tome da je poceo da se pravi 94-5.godine.

Renault samo zbog malih sportskih modela, R5 GTT, Clio wiliams, cup, sport..., megane sport itd.
 
Član
RE: Koje su vase omiljene marke(brendovi) automobila?

erol_brcak je napisao(la):
Ne zelis biti vidjen sa ovim :icon_eek:

hondansx76047.jpg


Jbg druze moj, moro sam reagovat, ajde sto ih nazva ruznim (to je sve do ukusa covjeka do covjeka), al da imaju takav imidz da te sramota vozit Hondu, e jbg stvarno.

Sto stavi nabrijanu tuniranu verziju :D A gle, NSX je mocan znalcima..kazem opet mocan...ali lijep da mu se divis kao laik, bas i nije...u najboljem slucaju moze biti interesantan...

Kani se sad tuniranih verzija, jer sa dovoljno para i govno moze sijati kao zlato ;)
 
RE: Koje su vase omiljene marke(brendovi) automobila?

@GTI: Slazem se ovo za omiljene marke, u biti i ja sam slican , pored Honde, nemam jos neke omiljene marke, stavio sam Nissana, jer njegove modele mozda poslije H najvise favoriziram, Alfa mi je isto draga, al ne mogu reci da mi je omiljena marka. I Pug-a sam htio, al opet jedino mi je zbog 205ice GTi drag i mozda jos nekog hot hatch-a, al marka ko marka ne volim ih vala, pogotovo ovi novi Pezo, sve redom bezveze, jedino RCZ eto lijep. Citro mi je fora jer su bas ludi i usudjuju se svasta izbacit na trziste.
I sama Honda, sve do 95. mi je drago, nakon 95. samo par modela tipa Integra Tr, S2000, CTR 7.gen i sl.

Al mogu rec sta ne volim, a to je naravno VW bas iz razloga koje je Tibor napisao, bas su ono prosjek, sredina, auto koje ce jedan anti oktanoglavac uzet, covjek koji ne poznaje auta i ne zna sta bi uzeo, pa ce posegnut za VW-om jer to svi voze. Bez uvrede nekima. BMW ko BMW je jaka marka, al imidz koji kod nas imaju je bas jbg > procitaj Tiborov post :icon_biggrin:
 
Član
RE: Koje su vase omiljene marke(brendovi) automobila?

GTI FAN je napisao(la):
Nemam omiljenu marku samo pojedine modele raznih marki.

najpametniji post u citavoj temi :D

mogu od svake marke navesti neko auto koje bih rado vozio, zato sam onako i nakliko nekoliko koji su mi prvi pali na pamet :icon_biggrin:

a valjda nikad nisam razumijevao ogranicene ljude, tako ni po ovom pitanju (vjerne jednoj marki) :D
 
RE: Koje su vase omiljene marke(brendovi) automobila?

Hoces stock, evo

acura-nsx.jpg



ruzno? de ba.

Al kazem meni je zapelo ovo sto si reko da H ima takav imidz da te sramota vidjet u jednoj i mislim da je to bas nidje veze, kako si zakljucio to samo? Objasni : )
 
Član
RE: Koje su vase omiljene marke(brendovi) automobila?

erole, ljepota je u oku posmatraca :D iskreno, pored kamaru drugih modela MENI i nije neka ljepotica :D
 
Član
RE: Koje su vase omiljene marke(brendovi) automobila?

emir_89 je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Nemam omiljenu marku samo pojedine modele raznih marki.

najpametniji post u citavoj temi :D

mogu od svake marke navesti neko auto koje bih rado vozio, zato sam onako i nakliko nekoliko koji su mi prvi pali na pamet :icon_biggrin:

a valjda nikad nisam razumijevao ogranicene ljude, tako ni po ovom pitanju (vjerne jednoj marki) :D

To je tacno i ja mogu od svake marke navesti po nekoliko auta na koje otkidam, ali mora da postoji neka morka koju posebno cenis, ciji je skoro svaki model specijalan za tebe i slicno, koju zbog necega cenis vise od ostalih. To je svrha glasanja...
 
RE: Koje su vase omiljene marke(brendovi) automobila?

emir_89 je napisao(la):
erole, ljepota je u oku posmatraca :D iskreno, pored kamaru drugih modela MENI i nije neka ljepotica :D

:/ hmm dobro, zato sam i reko da je to ukus, a oni se razlikuju :D
al sam trazio od Tibora da mi objasni sta je mislio pod tim da bi ga bilo sramota biti vidjen u Hondi ( a u Skodi npr. nije :D ), samo da mi objasni kako je dosao do tog zakljucka? Sramota je biti vidjen u (glupo mi je ovo napisat uopce, da se ne bi ko uvrijedio, jer u biti nije sramota nista vozit, sramota je hodat :D ) recimo Yugi, Zastavi, Dacia-i :D itd
 
Član
RE: Koje su vase omiljene marke(brendovi) automobila?

Sto je sramota u jugu, zastavi i daciji? Po meni nije ni u jednom fabrikom autu sramota, jedino u anti tuniranom autu bi me bilo sramota bilo koje marke...Posebno u nekoj calibri, gsi-u i slicno jer takvih anti tuniranih ima koliko volis, mozda je tibor zbog toga mislio na honde ima i njih dosta koje su otisle u krivom smeru...
 
RE: Koje su vase omiljene marke(brendovi) automobila?

Pa kazem, nije nista sramota, al eto ako vec moram izabrat neku marku, auto u kojem ne bi bio rado vidjem onda je to jbg Yugic, Stojadinu i sl.

Ne znam sta je Tibor mislio, zato ga i molim da mi pojasni :)
Ako je mislio na chunirane primjerke, jbg, govorimo u fabrickim autima valjda. To sto seljak uzme pa sjebe auto, nije do auta, nego do seljaka.
 
Član
RE: Koje su vase omiljene marke(brendovi) automobila?

Ma yugic i stojadin su sminka, posebno stojadin coupe sa okruglim farom :)
 
Neka fala, drugo su tjunirani primjeri, fele, patos i sl, al obicni Yugo 45 sa zadnjim tockovima u pozitivnom nagibu i onom slamkom od auspuha, bjazi ba tam :D
 
Član
kad sam vidio listu glasovao sam za vise auta, odnosno marki
postoje mi samo vise i manje drage, u biti volim skoro sva auta, osim njih nekoliko, necu ih pisati:lol::cool::cool::cool:
 
Član
RE: Koje su vase omiljene marke(brendovi) automobila?

erol_brcak je napisao(la):
Hoces stock, evo

acura-nsx.jpg



ruzno? de ba.

Al kazem meni je zapelo ovo sto si reko da H ima takav imidz da te sramota vidjet u jednoj i mislim da je to bas nidje veze, kako si zakljucio to samo? Objasni : )

Nisam rekao da je sramota u njoj biti vidjen, nego ne zelis sa njom biti vidjen... NE govorim ja uopce o tuniranim verzijama jer je to nemoguce raspraviti, nego bas o stock autima, onakvima kakva je majka fabrika izbacila...

Takodjer, pricam sad o brandovima kako ih vidi i sire pucanstvo... Prema tome, koliko pozera je u tvom gradu poslo sa Hondom u grad da privuce radoznale poglede na sebe i svog metalnog ljubimca ? ;)

Zasto uopce spominjem privlacenje pogleda, za jedan brend koji kupuju ljudi zbog svog i samo svog gusta ? Jebga, zato sto svatko voli da kad prodje ulicom da se pokoja glava okrene...to je jednostavno tako u ljudskog karakteru ;)

Gore si pitao sto bi bilo sram biti vidjen u Hondi, ali ne recimo u Skodi ? Pa iskreno, kod nas sramota je biti vidjen u bilo kojem modelu osim u Shvabi i pokojem Italijanu vise klase...i tu staje sva daljna prica i rasprava :icon_confused:
 
Top