Koje "metlice" vi koristite?

Koje "metlice" vi koristite?

Član
U mene bosch obični došli na autu i ok funkcioniraju, a vidim da masa prijatelja uzima one skupe i po 80 KM kako kažu, po meni je to besmisleno! :lol:
 
Član
champion su extra metlice,ne znam ove kakve su,govorim za klasicne s onim metalnim ramom...uglavnom,za 3 godisnja doba su ove predobre,aero,kako ih vec zovu
zimi mrznu,posto sav snijeg koji brisu lijepi za njih jer nemaju rupa da prolazi dolje na dno sajbe...i pocnu ostavljat crte po staklu,neobrisanog snijega,kasnije leda...jer dosta snijega ostane na njima...za vodu su extra,kod mene na dzipu...
 
Član
kupio wurth metlice prezadovoljan bile oko 7 KM jedna a koristio sam champion isto odlicne.... ovo nesto davati pare za oem orgig koje ce ti neko ukrasti na parkingu ili nakon par mjeseci nece vise brisatti kako treba bespotrebno davati tolke pare pa u krajnem slucaju bolje za te pare svaki 3 mjesec kupovati ove od 7-8 maraka i mjenjati bar je to moje misljenje :icon_smile:
 
prije 3 odine kupio silikonske made in PRC po komadu bile 6.50KM prezivile 3 zime mrzle ledile za sajbu a eno ih i dan danas ko nove kada sam ih kupio na dnu sajbe mi nije metlica od suvozaca mi nije brisala tako i dan danas znaci nekih 2cm po duzini i 5cm po visini sto za njihovu cijenu je veoma prihvatljivo
toliko ;)
 
i ja sam prije 3-4 godine kupio neke aero, plavo pakovanje, nikad nisu strugale ni skripale, a palio slucajno u po ljeta po suhom staklu i bez zvuka prelaze po staklu, a i fino brisu, al vec su sad malo pocele da ostavljaju vodene crte, platio u fisu oko 12km komad, jako dobri brisaci, trazit cu opet iste.
 
Član
treba traziti zlatnu sredinu ne treba davati previse love jer mozes brzo ostati bez istih onako platis 10KM i ako ih ukradu koga ebe;)
 
Član
Vi ste dobri, meni su sve probane ''verzije'' do sad preskakale po sajbi i stavljale linije, probao skupe,jeftine. Trenutna kombinacija je Vozaceva strana aero twin a suvozaceva bosch i opet ne valja ali je ''bolje'', sve sumnjam da je do mehanizma cijelog :icon_cry:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
sto je puno dati 35km za 2 metlice ako se isplati :icon_question:

puno je ako ima bagre na pargingu pa skine... a inace nije... ja sam 50 dao za par svojih i evo 3 godine na autu...
 
Ako cemo to gledati puno je i kupit auto od 15-20 milja pa ti ukradu :lol: uzet cu ja ove pa vam javim kako me sluze nekad za pola godine haha
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ako cemo to gledati puno je i kupit auto od 15-20 milja pa ti ukradu :lol: uzet cu ja ove pa vam javim kako me sluze nekad za pola godine haha

jbg jarane.. meni su skidali ratkape, bocne zmigavce na parkingu ispred zgrade...
 
Top