Koje "metlice" vi koristite?

Koje "metlice" vi koristite?

Poz narode , kontam da kupim metlice za brisace jer su se ove dosta istrosile pa me zanima vasa iskustva , gdje sta koliko para i kvalitet , sigurno i tu ima razlike neke
 
Član
:lol::lol::lol:


Imam Boshove došle mi sa autom, jučer ih očisto daxom brišu kao nove. Kao da nema stakla:cool:
Inače sa prije uzimo najjeftinije dokle moze moze, a ne znam koliko su ove para sto su mi sad.
 
Član
Po mojim iskustvima, sve zavisi šta ti zapadne. Nekad se i one najjeftinije pokažu najbolje. Meni je najbitnije da bude odgovarajuće dimenzije, a definitivno su prejeftine kako god da okreneš.
 
Član
Uzimam na pumpi neke silikonske...mogu malo manje od godinu dana normalnog koristenja, ali dodju oko 7 maraka i ne ribaju staklo jer su super-mekane...koje su marke ? Ma neka zbljavgljav :D
 
CHAMPION nenadjebiv :)...sve sam probao i bosch i valeo champion mi se najbolje pokazao definitivno..


CHAMPION nenadjebiv :)...sve sam probao i bosch i valeo champion mi se najbolje pokazao definitivno..
 
Član
kod mene valeo na astri,nisu lose
na dzipu one aero,sve 5 osim kad snijeg zapada,onda mrznu i ostavljaju dio stakla neobrisanim...
 
Član
kod mene aero one banane :D pravo su dobre, ima im preko godine i dobro brisu, ne skripe i tome slicno, a bile 20,50KM obje ;)
 
Član
kod mene su aero... marka pojma nemam... uglavnom po komadu je 20 i nesto kusur KM...

ma ne isplati se to skupo uzimati... poskida bagra na parkingu...
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
kod mene su aero... marka pojma nemam... uglavnom po komadu je 20 i nesto kusur KM...

ma ne isplati se to skupo uzimati... poskida bagra na parkingu...

taman to htjedo napisat . . .
uzmes obicne najeftinije brisace dobro . .
bezveze da dajes pare idioti skinu polome brisac nema sta ne radi
:icon_mad:
 
Član
Kupio neke ljetos kad sam radio servis prosli skripali, pade prva kisa i srece li puste samo razmazuju vodu u fini sloj po sajbi!!!!
Sve se kanim uzeti metlice tako da i mene zanima, mislio sam bosove ali opet praticu temu da vidim
 
Član
cim sam preuzeo stetilaka, bili champion sa spojlerom... ne da su strugali, sav se najezis... pa uzmem neke zamjenske, koju sedmicu dobri, pa opet struzu ne brisu...

pukne mi film, u servis i uzmem one oem aero inace sto idu na faceliftu... 50-60km tako nesto, nakon dvije i kusur godine evo pokazuje malo znake starosti, ali tu je moja krivica, sto sam nedavno nasuo rakije za brisace, zabunio se, pa malo nagrizlo metlice :D
 
Top