koje auto po vama je najbolje

koje auto po vama je najbolje

Član
IGY je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
IGY je napisao(la):
moj savjet je da sva auta obidzes, pogledas, sjednes, provozas i vidis koji ti najvise odgovara, nagledao sam se svega u posljednje vrijeme i na kraju auto koje mi nikad nije ni palo na pamet da bi ga mogao kupiti kupim, istina je da sam gledao nesto u tom cjenovnom rangu kasnije sam jos nesto love dodao i uzeo vectru gts, koja mi je nekako najbolje sjela, a gledao sam pasate, audija 4 ( za kojeg sam se iznenadio kako je mal unutra :S ) octavie i slicno

jesil ti uzeo tu vektru ?

jesam, i mogu ti reci da sam prezadovoljan jer nisam nekad imao neko misljenje o opelu, opreme i vise nego sto mi treba, svaki dan nesto novo otkrijem :lol:

pa hajde bolan slikaj da vidimo sta si to kupio . . .
po meni je to auto prelijepo i predobro
mogu mislit koja ti je razlika iz ibize u Vektru ;)
nek je sa srecom i predstavi je da vidimo

:icon_exclaim:
 
Član
ja bih pasata,auto je super,imam 2 u familiji tdi-a 96kw,samo nadji dobar primjerak:cool:

btw igy se izgleda usrecio kod kramara,dobar auto:icon_biggrin:

http://www.pik.ba/artikal/3440436/opel-vectra-1-9-cdti-gts-sport/
 
Član
ernade preso sam uzduz i poprijeko PIK i vido sam sesata ali kontam da nije udaran dok m je drugi branik stavio maa sacekat jos malo pa tragat za passatom sigurno i mene ceka jedan dobar zlatni metalik ili crveni metalik..aa vidi sad ja igija primjeti a bas sam gledo ovu vectru na piku..a hoce sigurno igi da uslika to lijepo pa nama da prestavi...;)
 
Po nama je najbolji koji vozimo :icon_biggrin: Gledaj ti druze sta tebi pase sta tebi odgovara, svako ako je dobro na svoj nacin, nije da pljujem vw, ali nista ti nije skuplje i odrazavanje nekog drugog auta u odnosu na vw.... To sto je vw navikan to je druga stvar, a kad turbo prosvira hvataju se za glavu.... Predjenu kilometrazu zanemari, bolje ti je i uzmi nekog od 250 000 originalnih nego ovih 180/190K... Ma samo otvori cetri oka, dobro ga pretresi, na sve moguce provjere pa tek onda kupuj, mada polovno auto je macak u vreci, nikad ne znas sta moze vrisnut...

Evo ti cisto onako da vidis....

http://www.pik.ba/artikal/3616447/saab-9-3-2-2-disel/

Onda sta mislis o Audiju A6 ali sa 1.9 motorom, oni nisu problematicni, jest stariji od passata malo, ali je za passata izmislio auto...
 
BHT Ovisnik
od navedenih vozila da biram ja bih birao passata jer je za klasu bolje auto od drugih,mnogo udobnije i mnogoo vece auto;)
mada bih najprije gledao na tvom mjestu vectru gts,za ove novce nemozes kao u igy-a naci redizajn,al zato 2002/3 god. mozes,ima cak ovdje jedna prelijepa siva u mostaru u Borasa u tom cjenovnom rangu,ima fino prostora,nije skupa,nemas sta sređivati,vec sređeno auto,a vecinom su ovdje kupljene nove pa nije ni kilometraza velika;)
 
Član
Moj glas ide za passata,moze i karavan bas mi se svidza extra auto..Nebih puno razmisljao..Posto sam i ja visok znam kako je, to bi bilo super auto za tebe..;)

I isto da dodam nebih bjezao od Vectre,ta 2 auta za :cool:
 
Ako nisi sklon nekim markama, ja se ne bih dalje dvoumio od ovoga : http://www.pik.ba/artikal/3538373/alfa-romeo-156-2-4-jtd-115000-km/ , ne treba joj ni alarm ni nista, sjedi i vozi, a visak para das na veliki servis i jos neke sitnice, imas auto za klasu bolje od tih ;)
 
Član
od tih ponudjenih nebi nijednog, nego bi uvezao alfu gt :)
ako vec moram da biram onda bora ili pasat al s motorom od 136ks, skodu nebi pogledao, te cjene su povisoke ;)
da imam te pare razmislio bi o uvozu, ako imas nekog ko ti to moze srediti mislim da mozes odlican auto uvesti, ako ne to onda bi trazio nesto posebnije a ne ova auto kojih ima svaki drugi na putu, al opet to je sve stvar ukusa i potreba.
za te novce bi gledao neku alfu romeo 147 ili 156 novije serije (nije normalno koliko su podcjenjene), seat leona, audija itd...u prevodu auta sa vise stila i vise klase ;)
svejedno na vama je odluka, mi mozemo bezveze predlagati, ljude koji su ubjedjeni i navikli na nesto godinama ne mozes ubjediti da nije tako...;)
 
Član
Ovo ti je moj buduci klijent http://www.pik.ba/artikal/3575472/volkswagen-bora-1-9tdi-alabama/ , samo treba prodati svoje auto. registrovan je prije sedmicu, ima zeder, jedino sto je automatik pa neko ne voli, ako te zanima auto je bez packe garantovano i ako ide preko mene mogli bi jos spustiti kroz kombinacije... i da originalna je kilometraza
 
Član
ako već kupuješ auto iz vag grupacije, onda nemoj kupovati s ovim motorom od 74 kW, a i 66kW je jako slab. 85 i 96 kW mala razlika u cijeni a u većini slučajeva imaju bolju opremu i mjenjač sa 6 brzina, eh ako želiš još uštedit na gorivu gledaj da ne bude 4 motion oni malo više troše
 
Član
selva je napisao(la):
Ovo ti je moj buduci klijent http://www.pik.ba/artikal/3575472/volkswagen-bora-1-9tdi-alabama/ , samo treba prodati svoje auto. registrovan je prije sedmicu, ima zeder, jedino sto je automatik pa neko ne voli, ako te zanima auto je bez packe garantovano i ako ide preko mene mogli bi jos spustiti kroz kombinacije... i da originalna je kilometraza

Dobar volan nema šta.
 
Top