koje auto po vama je najbolje

koje auto po vama je najbolje

Član
evo vako ovo auto ce ici ocu ali naravno i meni a za projekt ce ostat duja koju ja lagano sad dotjerujem ali sitnice samo pa kasnije ce biti generalka,svako ima svoje misljenje kosto andel kaze ali opet ja sam za VW pa i gts vectra mi upada u oci,a armine imam ja famelije u inostranstvu pa moglo bi nesto se uraditi i preko mobile.de,tetkov passat otiso za 3000eura ali karavan imo sve osim navigacije 96kw ali tad nije bilo u planu auto da se kupuje,ipak hvala vama na savjetima pa tragat cu za passatom...;)
 
Član
od navedenih ovdje najbolji izbor je passat, zato sto je najkomforniji i ova im je linija pravo dobra, unutra mjesta ko u prici, neces vjerovat kad vidis naprijed i nazad, po meni definitivno best buy u tom cjenovnom rangu, i trazi 1.9tdi 96kw, najoptimalniji motor, zaobidji 2.5 zbog skupog odrzavanja, a 1.9 74kw mislim da je malo slab za taj auto, nema ti razlike u cijeni 74 i 96kw... gledaj kakvog highline ako nadjes, premija definitivno ;)

od navedenih ovdje najbolji izbor je passat, zato sto je najkomforniji i ova im je linija pravo dobra, unutra mjesta ko u prici, neces vjerovat kad vidis naprijed i nazad, po meni definitivno best buy u tom cjenovnom rangu, i trazi 1.9tdi 96kw, najoptimalniji motor, zaobidji 2.5 zbog skupog odrzavanja, a 1.9 74kw mislim da je malo slab za taj auto, nema ti razlike u cijeni 74 i 96kw... gledaj kakvog highline ako nadjes, premija definitivno ;)
 
Top