Koje auto kupiti,audi ili mondeo

Koje auto kupiti,audi ili mondeo

Član
Ja bi mondea, nekako je unikatnij i manje ih ima odmah si zapazen s njim, audija pun grad :icon_rolleyes::D

A odrzavanje, ako je veliki servis odradjen samo ulje i filtere mijenjaj kodam su to auta koja se kvare toliko ,poprilicno je to novo auto ;) I ne znam odakle vam ideja da nema dijelova kad ovlasteni ford salon ima i u Tuzli svaki dio moze se naruciti
 
To napokon uspjeo prodati Audija? Uzmi auto koje je u boljem stanju, manje preslo, vizuelno bolje ocuvano... Sve ti je to u nijansama... Dobar je i Audi nema sta, ali ako nisi neki pretjerani ljubitelj Audija, kupi Forda, malo za promjenu, mladji je, a vala i lijep je ima lijepu liniju a i unutrasnjost je modernija (mozda ne kvalitetnija) od Audija, a na kraju krajeva, mislim da je Audi zanimljiviji lopovima..... ;)
 
Član
po meni bolji je audi,i bolje se pokazao nego ford barem kod nas :))

nadji dobrog A4 TDI i imas extra auto :))
Ford djeluje nekako robusnije i grublje,tak da moj glas za audija :D
 
Član
Ja bih licno uzeo sebi forda ako ces iskreno.Mladji, ima vise prostora nazad,sto je meni jako bitno,manje se krade itd.A ako ces auto kupiti pa ga opet brzo prodavati onda audi.U svakom slucaju dobar je i jedan i drugi...Sretno;)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
To napokon uspjeo prodati Audija? Uzmi auto koje je u boljem stanju, manje preslo, vizuelno bolje ocuvano... Sve ti je to u nijansama... Dobar je i Audi nema sta, ali ako nisi neki pretjerani ljubitelj Audija, kupi Forda, malo za promjenu, mladji je, a vala i lijep je ima lijepu liniju a i unutrasnjost je modernija (mozda ne kvalitetnija) od Audija, a na kraju krajeva, mislim da je Audi zanimljiviji lopovima..... ;)

prodan je,naisla prava musterija :icon_smile::icon_smile:
 
tictac je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
To napokon uspjeo prodati Audija? Uzmi auto koje je u boljem stanju, manje preslo, vizuelno bolje ocuvano... Sve ti je to u nijansama... Dobar je i Audi nema sta, ali ako nisi neki pretjerani ljubitelj Audija, kupi Forda, malo za promjenu, mladji je, a vala i lijep je ima lijepu liniju a i unutrasnjost je modernija (mozda ne kvalitetnija) od Audija, a na kraju krajeva, mislim da je Audi zanimljiviji lopovima..... ;)

prodan je,naisla prava musterija :icon_smile::icon_smile:

Ma svaka roba ima svoga kupca;) Samo treba sacekati, sad pametno i polako, sa cistim parama je svakako lakse uzeti auto, nego kompenzacijom;)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
tictac je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
To napokon uspjeo prodati Audija? Uzmi auto koje je u boljem stanju, manje preslo, vizuelno bolje ocuvano... Sve ti je to u nijansama... Dobar je i Audi nema sta, ali ako nisi neki pretjerani ljubitelj Audija, kupi Forda, malo za promjenu, mladji je, a vala i lijep je ima lijepu liniju a i unutrasnjost je modernija (mozda ne kvalitetnija) od Audija, a na kraju krajeva, mislim da je Audi zanimljiviji lopovima..... ;)

prodan je,naisla prava musterija :icon_smile::icon_smile:

Ma svaka roba ima svoga kupca;) Samo treba sacekati, sad pametno i polako, sa cistim parama je svakako lakse uzeti auto, nego kompenzacijom;)

upravo tako,dobar savjet onome ko prodaje auto
 
Član
OggyBoy kakav si ti ograničeni um, to je u domeni na Rubu znanosti, čitam iz mjeseca u mjesec pljuvanja i pljuvanja, a imaš iskustva koliko malo dijete ajme meni. Kako se ne umoriš čovječe, divim ti se, a i žao mi te, 2 u 1.
 
Član
uzmi drug koji bolji bude i ocuvaniji i servisiraniji.. a to da su skuplji dijelovi mondea 2007 god. i dijelovi npr audija 2007 godina koji je u to klasi da bude skuplji za odrzavati, pa nema sanse..mozda u ovlastenom servisu, ali ne mora ga u ovlastenom servisirati..ja imam fokusa 2002 i u poredjenju cijena nekih dijelova sa golfom 4 , razlika bude u 30KM gore dole sve zavisi koji dio je u pitanje, nesto je skuplje za golfa nesto za forda... ;)
 
BaXRS4 je napisao(la):
OggyBoy kakav si ti ograničeni um, to je u domeni na Rubu znanosti, čitam iz mjeseca u mjesec pljuvanja i pljuvanja, a imaš iskustva koliko malo dijete ajme meni. Kako se ne umoriš čovječe, divim ti se, a i žao mi te, 2 u 1.

Ne,griješiš,ti si ograničen na Audi i ništa drugo ne vidiš u životu i u tome je najveći problem .
 
Top