Kladionica

Kladionica

Član
CoL3-99 je napisao(la):
ebem mu sve:icon_mad:
a ovom prijatlju dao jucer dojavu za neki iz X u 2 i dobije oko 170km,danas uplati i te pare na ovu dojacu sto je nama dao i k*:icon_mad:


Haha... Sve sam ja to prosao davno... :cool::cool::cool:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
to je bilo sve ili nista,ja i prijatelj,neki dan su prijatelji uplatili 15 km na kvotu 7,imali dojavu,covjek iz makedonije,onda trazio 50€ za dojavu i to mu uplatimo, jer nismo htjelimnogo ulagat,u nedjelju nam salje dojavu drugu i trazi od dobitka 70€,al cemo uplatiti i manut se njega pa sta bude bude,a ovo smo sinoc slozili

Meni se nesto cini da su te dojave samo izvlacenje para on lupi nesto i trazi pare ako prodje izvuce ti jos koji put, ako ne njemu opet dobro da on stvarno ima te dojave nebi njemu trebalo 50 eur i cutio bi o tome :lol:
 
Član
ma kakve ba dojave, to je klepanje po usima. ne kazem ja da nema toga, ali je poprilicno rijetko i ne bas tako javno. jos sad uefa pritisla pa je svima prpa. eno onaj nas sudija namjesto utakmicu svjetskog prvenstva mladih reprezentacija svicarske i nezz ko jos. dozivotnu suspenziju dobio...
 
BHT Ovisnik
jest ovako,al o ovome nismo nikome ni govorili,nije nitko ni znao do danas,nismo prvi slucaj da smo dobili
 
Član
7bf8e1a43d55fcabc603a75ac5f7acb3.jpg


porto trenutno 4-0
real 6-2

mislim, sta reci, ko zna zna :D
 
Član
ma kakve dojave ba :D a sto se tice sigurice, to druze ne postoji hehehe :D danas je bio bas fin dan za dobiti, vecinom realni rezultati...

i proslu nedjelju, a evo i danas sam dobio vecinom igrajuci ove malo manje poznate lige. pa eto, probajte i tu taktiku... ;)
 
Član
legionar je napisao(la):
Dan iz snova za kaldionicare :)

juce jedino ovaj moj jaran nije dobio i rodjak kloc koji nije htio prepisat moj listic nego pametuje pa igra wolf - shalke X :D

kako sam lagano svabsku ligu preskocio... :D

danas odigro beze jedan listic na marku da imam sta pratit, pogodio izraelce ove 2 2,30 kvota, obori me fenerbahce, vodili 2:0 i zijane 2:3. i neka mi neko kaze da nije namjesteno iz 1 u 2...

mogo bi se sutra uplatit jedan sedmicni, hajd postavim kasnije ako sta razradim ;)
 
Top