Kladionica

Kladionica

Član
legionar je napisao(la):
Bas sutra odoh da vidim, pa koliko sam puta pao na ovim nocnim neznam ni sam :icon_mad:

Ja sve po jedan padam! Juce sam cekao Milan samo i osigurao se ipak,nisam smio da cekam tako da sam dobar 110 km na kraju! Moracu i ja da vidim za ovu karticu! Jel ti ovo preko neta se kladis? Kako placas?
 
Član
Bravo 16v je napisao(la):
legionar je napisao(la):
Bas sutra odoh da vidim, pa koliko sam puta pao na ovim nocnim neznam ni sam :icon_mad:

Ja sve po jedan padam! Juce sam cekao Milan samo i osigurao se ipak,nisam smio da cekam tako da sam dobar 110 km na kraju! Moracu i ja da vidim za ovu karticu! Jel ti ovo preko neta se kladis? Kako placas?

Jeste preko neta, odes u neku poslovnicu Remi kladionice i das licnu i uclanis se tamo i ostavis depozit, npr 10 KM i na racunu imas toliko i kladis se, dobra stvar pravo ;)
 
Član
stutgart i barca oba daju, suta mancester i jos jedan bezze dodat do 1.30 i ulozit cenera i eto bar 20 za izlaza u srijedu;)
 
Član
c0d14c je napisao(la):
javi legionar sta saznas sutra ? :D

Vazi ;)

BENFICA-HERTHA 3+
STUTTGART-BARCELONA 2-3
OLYMPIAKOS-BORDEAUX 2-3
WALSALL-YEOVIL OD1
SANDHAUSEN-WUPPERTALER 3+
REGENSBURG-STUTTGART II 3+

Kvota oko 32 na 3KM a mozete i vise i sto po meni sigurnih parica ;)
 
Član
sto se tice toga uzmi ili ostavi, dobro si shvatio, npr proso si sve parove osto ti jedan navece, suhveli ti i ti posaljes preko sms-a ili u kladionici uzmes pare bez tog para (kvota 1,00) s tim da ne smije tekma poceti, logicno :D

a sto se tice te clanske kartice, popuni se obrazac i podignes nakon odredjenog vremena kad ti urade. ne placa se nista, a cesto i kvote budu vece. ili ako izgubis listic, preko te njihove clanske kartice mozes podici...
 
Član
mislim da moze koliko hoces, tj u tom trenutku trazis isplatu, svi ostali parovi iza su kvota 1. bar kolko sam ja skonto, al opet priupitaj kad budes isao za tu karticu... ;)
 
Član
ja sam cuo da moras proc minimalno 5 parova na listicu i onda mozes trazit isplatu , tako nesto , bas cu otic danas da provjerim.
 
Legend
evo mog sedmicnog tiketa
93721291.jpg
 
Član
dobro je to uzmi ili ostavi.... a nezz za to povecanje kvota stvarno...ja sam clan premiera mozda 4 mjeseca...ali nisam primjetio povecanje kvota alinema veze...nego i sinoc padoh na fenerbahceu ... za 30tak marki...neda se nikako ...:icon_rolleyes:
 
Član
cata je napisao(la):
ja sam cuo da moras proc minimalno 5 parova na listicu i onda mozes trazit isplatu , tako nesto , bas cu otic danas da provjerim.

Tako je, minimalno se treba pogoditi 5 parova na listicu da bi se ostvarila ta mogucnost UZMI ILI OSTAVI ;)
Provjereno ;)
 
Član
legionar je napisao(la):
cata je napisao(la):
ja sam cuo da moras proc minimalno 5 parova na listicu i onda mozes trazit isplatu , tako nesto , bas cu otic danas da provjerim.

Tako je, minimalno se treba pogoditi 5 parova na listicu da bi se ostvarila ta mogucnost UZMI ILI OSTAVI ;)
Provjereno ;)
Preostale kvote se racunaju 1 i oduzme ti se jos 20% dobitnka! Ja se danas uclanio! Ima li sta za danas da pare uzmemo? :lol:
 
Top