Kladionica

Kladionica

Član
Nemože ove evropske kupove bog pogoditi...prije to nisam ni igrao a vjerovatno više ni neću...onaj mančester city me već po ko zna koji put skida, i juve isto i kao šlag na tortu sampa x na jedinom koji mi je ostao u igri...
 
Član
Odigrao steaua-utrecht ggIp (4.85) i doslo 1:1 poluvreme, sevilja daje 2 u prvom(2.7) i dodje 3:0 poluvreme, i liverpool x-1 i dodje 0-1, 3-1:icon_mad::icon_mad: 60 kvota na 3 tekme
 
Član
Evo ja malo pauzirao, pa danas odigrao ovo cisto da nesto odigram... Sad ne znam kolike su mi sanse... :icon_question:

Sunderland or Draw @ 1.22
Birmingham or Draw @ 1.22
Bologna or Draw @ 1.20
Trebles, 1 bet * €7.00
 
Član
Sina je napisao(la):
Evo ja malo pauzirao, pa danas odigrao ovo cisto da nesto odigram... Sad ne znam kolike su mi sanse... :icon_question:

Sunderland or Draw @ 1.22
Birmingham or Draw @ 1.22
Bologna or Draw @ 1.20
Trebles, 1 bet * €7.00

Prodje ovo...
:smajli44:
 
Član
7 listica danas odigrao i svih 7 poderao, danas katastrofa.. igrao maloprije jedan nocni pa cemo vidjetijeli sretno sta nocno :lol::lol:
 
Član
Ja sam prošle sedmice počeo igrati isto početnik... i za čudo Božije prolazi... interesantno... kvota 3-4-5, tj. 2-3-4 para... uplata 10-20 i prolaze dobitci 50-80 KM, nije za bacit uglavnom... zaboravim napisat ovdje šta odigram... ;)

Uglavnom ono redanje parova 7-8 komada više ne igram ni na marku, nema smisla... nije više ovaj sport kao što je nekad bio :)
 
Član
antrax je napisao(la):
Ja sam prošle sedmice počeo igrati isto početnik... i za čudo Božije prolazi... interesantno... kvota 3-4-5, tj. 2-3-4 para... uplata 10-20 i prolaze dobitci 50-80 KM, nije za bacit uglavnom... zaboravim napisat ovdje šta odigram... ;)

tako je i mog jarana krenulo bilo, 3-4 dana zaredom dobija. evo sad stalo, 2 sedmice ne moze 3-4 para ubosti :lol:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Ja sam prošle sedmice počeo igrati isto početnik... i za čudo Božije prolazi... interesantno... kvota 3-4-5, tj. 2-3-4 para... uplata 10-20 i prolaze dobitci 50-80 KM, nije za bacit uglavnom... zaboravim napisat ovdje šta odigram... ;)

tako je i mog jarana krenulo bilo, 3-4 dana zaredom dobija. evo sad stalo, 2 sedmice ne moze 3-4 para ubosti :lol:

isti sam, krenulo me na pocetku i isto ima 2 sedmice nisam nista ubo a dao sam jedno 300km tako po 30-50KM..katastrofa ziva, danas odigram na 1.5KM 6 parova evo pola ih gubi a pola nerijeseno..ccc.. danas svak svakog moze dobiti i netreba se uopste igrati po kvotama.. od sutra igram skroz desete stvari kao sto je paran il neparan zbog golova i te gluposti:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
zato treba imat moc volje da stanes kad te ne ide :D

ne kaze se dzaba "nije majka muju klela sto se kladio, nego sto se vadio". pamet u glavu...
 
Član
Evo kad ide dorbro zadnjih par dana, da dodam neke parove za danas... možda nekog bude interesovalo ;)

Mrsko mi je pisati zbog čega šta igram, razloge i td... uglavnom samo ću parove staviti, da neko nebih rekao da pametujem previše... nekome se sviđalo, nekome ne... i td :)

Jedan listić za ove ranije parove...

13:00 GALATI-VICTORIA 1 1.40
13:15 PHAU B.-NILAND C. 1 1.45
14:00 BHUPA/MIRNY-NESTO/ZIMON 2 1.45

Ulog: visoki.


Ostalo poslije dodam, editujem ovu temu ;)
 
Član
ja sam reko ili rekao kako god hoces da ove male kvote vise NIKAD neigram.. radije cu naci 3 para po kvotu 1.7 staviti 20-30KM i dobiti 5x vise od uloga a male kvot najvise izdaju..uvjerio sam se
 
Član
elmir je napisao(la):
ja sam reko ili rekao kako god hoces da ove male kvote vise NIKAD neigram.. radije cu naci 3 para po kvotu 1.7 staviti 20-30KM i dobiti 5x vise od uloga a male kvot najvise izdaju..uvjerio sam se

Zato i nisam naveo zbog čega ovo igram, a i odigrao sam ranije utakmice... evo ti jedna velika kvota sa mog drugog listića... opet me nemoj pitat što je igram, ali igrat ću je na neki srednji ulog poslije ;) Evo stavio sam ti kosa slova, smijem se zaklet tu da će Slavia pobijediti... to je samo moje skromno mišljenje :) Evo jedan listić, nekako realno od oka su mi ovi parovi, pa što ih ne odigrat na manji ulog ;)

20:30 DORTMUND-HAMBURGER 1 1.95 SP
20:30 OOSTENDE-TIENEN 1 1.50
18:15 SLAVIA P.-OSTRAVA 1 1.95
20:00 WIDZEW L.-CRACOVIA 1 1.78
19:00 VASTERAS-TINGSRYD 1 1.55
16:00 SATURN-AMKAR 1 2.20

Sve kvote su iz kladionice REMI.
 
Član
antrax je napisao(la):
Jedan listić za ove ranije parove...

13:00 GALATI-VICTORIA 1 1.40
13:15 PHAU B.-NILAND C. 1 1.45
14:00 BHUPA/MIRNY-NESTO/ZIMON 2 1.45

Ulog: visoki.

Pa nijedan nisi pogodio... steta.

Tesko je igrati u danima kada nema izobilje parova jer upravo tada se veliki broj uplata desava na jedne te iste parove te je daleko isplativije samim kladionicama upetljat se u ishod rezultata.

Ne treba forsirati, sutra je novi dan pa se nadam i ugodniji, ja ti zelim puno srece.

EDIT: Glavu gore i samo strpljivo cekati prave parove za pravi ulog, dotad ili ne igrati ili siću bacati :)
 
Top