Kladionica

Kladionica

Član
ibizasa je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Jedan listić za ove ranije parove...

13:00 GALATI-VICTORIA 1 1.40
13:15 PHAU B.-NILAND C. 1 1.45
14:00 BHUPA/MIRNY-NESTO/ZIMON 2 1.45

Ulog: visoki.

Pa nijedan nisi pogodio... steta.

Tesko je igrati u danima kada nema izobilje parova jer upravo tada se veliki broj uplata desava na jedne te iste parove te je daleko isplativije samim kladionicama upetljat se u ishod rezultata.

Ne treba forsirati, sutra je novi dan pa se nadam i ugodniji, ja ti zelim puno srece.

EDIT: Glavu gore i samo strpljivo cekati prave parove za pravi ulog, dotad ili ne igrati ili siću bacati :)

Fulao juče prvi listić na veliku uplatu, pa drugi na neku recimo srednju... pa sinoć prolazim treći na srednju uplatu... i padam još neki četvri... nemogu da vjerujem :S al' tako je to inače hehe

Nadam se danas da će biti bolje...
 
Član
danas najsigurniji X new castle :D imao sam osjecaj da ce biti i odigram cistog, al me zaheba city :D mislio sam da je red da i oni dobiju, al et... :D
 
Član
jos kasnije ubodem da nece biti golova u prvom poluvremenu fiorentina - casena 2,70 kvota :D a padam na glupostima tipa city, koln, mainz... jbg, tako je to... :D
 
Član
ja sam nasao u kletoj ponudi 6 parova nezz ni ja ko je igrao i da ce biti na kraju PARAN zbroj golova, i pogodim 5 parova i jedan me zahebe, 1:1 bilo do 86-te minute i pade go za 2:1.. hebo sam svee grrrrr.. odigrao sam opet slican tiket pa cemo vidjeti kakva je tu sreca :lol::lol:
 
Član
Mene ove sedmice na tri tiketa po jedan...city, rangers, i bešiktaš...doduše na dva imam još bayern za sutra a to će vjerovatno doći :icon_mad:
 
Član
Da se i ja pohvalim... :icon_smile: Juce odigram neki cupajuci tiket, kao da se malo popravim, stavim tri dvoznaka na njega, na werder, liverpul i west brom... Na kraju promasio dva, samo werder prosao... :cool:
Danas stavio 15e na Inter i Arsenal, oba dvoznak, pa cemo vidjeti...trebao bih dobiti nekoliko puta ovako da se vratim na 0. Mada sve ovo sto sam pao su pare od klade sto sam dobio na onaj sistem, pa me boli uvo... :icon_biggrin:
 
Član
@sina a nebude ti kvota ni 1.5 a stavljas 30KM.. znaci dobijes 15KM.. kako ti se isplati? objasni malo.. ;)
 
elmir je napisao(la):
@sina a nebude ti kvota ni 1.5 a stavljas 30KM.. znaci dobijes 15KM.. kako ti se isplati? objasni malo.. ;)

samo ako igras sisteme mozes biti u minusu:) ovako na singl ili dva para koliko god da je kvota mala u plusu si pa makar 0.00000001 fening:) ali da pogodis to se podrazumjeva:)
 
Član
evo ja jedan za danas skuckao :D
sretno svima u deranju kladionice, mada tesko

smpme0.jpg
 
Član
elmir je napisao(la):
Hidraulic je napisao(la):

hehehhe, znam to, vec da je dobar 15KM to sam mislio.. ipak ulazes 30KM sto je jako rizicno, uvjerio sam se da male kvote najvise izdaju..

Ma nije tako mala kvota, negdje je oko 1,80 i nesto.... Kad stavis dva dvoznaka gdje su jednake kvote za 1x i x2, dobijes 1.96 kvotu na tiketu... Ja to igram, znaci od 1.8 do 2.2, (dva-tri para)... Lako omanu, ali nista bolje ne prodju ni ove 1.20 na dvoznak...
 
Član
Šifra Naziv para Vrijeme Tip Kvota Rez.
5990. Chelsea - Sunderland ned 17:10 1 1,23 0:035992. Everton - Arsenal(a.h) ned 15:00 2 1,51 1:02
6042. Lyon - Nice ned 21:00 1 1,4 -
6106. Lazio - Napoli(a.h) ned 12:30 1 1,51 2:00
6113. Inter - Milan(a.h) ned 20:45 1 1,7 -
6664. Benfica - Naval ned 19:15 1 1,2 -
6829. St.Mirren - Celtic ned 15:00 2 1,25 0:01
6845. Gijon - Real Madrid ned 19:00 2 1,25 -
8954. Bayern - Nurnberg(s.t.) ned 17:30 1 1,45 3:00
ulog 5km dobitak 90,75

Ako i na ovom padnem samo jednu to će biti četvrti ove sedmice na kome sam promašio samo jednu :icon_mad:
 
Član
danas izmedju ostalog odigro jedan sistem onako iz zahebancije :D

0c0d36f79aef9dca3a0a7b5be2984674.jpg


arsenal vodio na poluvremenu 2-0, i primise u 85. min gol za 2-3 :icon_mad:
 
Top