Kladionica

Kladionica

Legend
ok;), ovo treba igrati da je dobitak po 5-6e i onda kad skupis malo na racunu ulatiti sve na 2-3 para
 
Član
stefan je napisao(la):
meni njije jos doslo ima 2 sata kako sam poslao mail

u mailu napises ime i prezime, vrijeme kad si se registrovao na bet and home i broj kladiteljskog racuna (njega si dobio na mail nakon registracije na bet at home)

a sto se tice ponude, nezz jesil gore oznacio kvakicama sta hoces da ti prikazuje...
 
Legend
evo i ja sam uplatio jedan tiket 2e pa cemo viditi sta ce biti, a ako prodjes tiket jeli automatski prebaci na stanje racuna na netu, hvala emire za link;)
 
Član
pa kad dobijes vjerovatno ti prebaci na tvoj kladiteljski racun i on se povecava kako dobivas, a smanjuje kad gubis. kad budes htio isplatiti, imas gore gdje je uplata-isplata i isplatis na karticu. s tim da ja mislim mozes isplatiti sve preko 10€, kad si ispod, mislim da ne mozes...
 
Legend
emir_89 je napisao(la):
pa kad dobijes vjerovatno ti prebaci na tvoj kladiteljski racun i on se povecava kako dobivas, a smanjuje kad gubis. kad budes htio isplatiti, imas gore gdje je uplata-isplata i isplatis na karticu. s tim da ja mislim mozes isplatiti sve preko 10€, kad si ispod, mislim da ne mozes...

vido sam, a kad hocu da isplatim tamo ukucam koja je banka i svoje ziro racun jeli tako:icon_confused:
 
Top