Kladionica

Kladionica

Legend
treba samo igrati 6 parova da ce u prvom poluvremenu biti vise golova uplata 2km dobitak oko 950km valjda ce se nekad potrefiti ili iskombinovati tako neki sistem;)
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
https://www.remi.ba/public/ticket.aspx?20%202b86c110
I opet....samo jedan par!!!:icon_cry:

hahahha pao sam i ja na istom. sto je jos gore dvoumio se bil igro ps1 ili 1. i hajd reko keca cu... :D
 
Ma procepi ono jednom u 2 mjeseca!:lol::lol::lol:
I onda opet...dajes lovu,ne dobijas nista...i sve tako u krug!:icon_cry:
Sto se tice kladionice u zadnjih par mjeseci,mislim da sam u blagom gubitku!:icon_sad:
 
Član
hahah evo i danas padoh na jednom i to iz zaje*ancije dodat par. govorim jaranu, nikad nisam uspio pogodit neki par madjarske lige. kad igram oni zijane, kad god ne igram, favoriti dobiju i na kraju namjerno ubacim 8. par jedan iz madjarske lige kvota 1,50 i samo na njemu padnem za 63KM na marku :D

red je onda sutra da se dobije ...
 
Član
puu:icon_mad:

bd6859dc.jpg


ovaj LASK na drugom listicu za 100 KM me isto zaebo, samo on jbmu...

sta sutra, kako, sta ce te vi odigrati:icon_question::icon_question:
 
Član
jos uvijek ne znam, ako sta odigram kuci, postavicu tu... danas sam npr bio siguran za shalke, kartagenu i jos par timova, al uvijek zahebe ono sto dodas... :D
 
Član
Novim članovima koji se do nedjelje (14.3.2010.) u 17.00h registriraju preko portala Kosarka.hr, bet-at-home.com daruje početni iznos za klađenje od 5 eura. Znači, 40-tak kuna za početak klađenja - potpuno besplatno i vrlo jednostavno:
1. kliknite na ovaj link
2. nakon što se otvori stranica bet-at-home.com registrirajte se (ISKLJUČIVO s točnim podacima)
3. nakon registracije na e-mail nagradnaigra@kosarka.org pošaljite nam ime i prezime, vrijeme registracije te broj novootvorenog kladiteljskog računa
4. nakon provjere podataka i ukoliko već niste koristili bonus - poslat ćemo Vam kod koji upišete pod: "Moj kladiteljski račun" -> "Uplata" -> "Upišite kladiteljski bonus"

Napomena - u slučaju da Vam duže vrijeme ne dođe mail s kodom za bonus, provjerite spam folder.

PS: za kladjenje vam ne treba kartica, medjutim kada (ako) budete htjeli izvrsiti isplatu, morat cete onda imati neku karticu na koju cete prebaciti iznos... ;)
 
Top