Kladionica

Kladionica

Član
Bravo 16v je napisao(la):
Dinamo K. - Barselona- 2
Inter - Rubin kazan- 1
Stutgart - Unirea urz.- 1
Sevilja - Rendzers - 1
Olimpijakos - Arsenal- x ili pik x
Lion - Debreceni- 3+

Ovo onako rekreativno!

evo prodje ovaj rekreativni, igrao aresenal pik x! A 2 tiket za 90 km padnem na Liverpul pik x,primise ga u 90+! :)
 
Član
Bravo 16v je napisao(la):
Dinamo K. - Barselona- 2
Inter - Rubin kazan- 1
Stutgart - Unirea urz.- 1
Sevilja - Rendzers - 1
Olimpijakos - Arsenal- x ili pik x
Lion - Debreceni- 3+

Ovo onako rekreativno!

:cool::cool::cool: bravo majstore, rekoh ja da je dobar listic. valjda si uplatio. nemoj da bude ko moj jaran danas, odigro ono na netu, al mu bilo mrsko uplatit i dobio bi da je uplatio :D

kolko si dobio??
 
emir_89 je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
sinoc je bilo kobno...

Olympiacos Pirej - Arsenal FC (Da li će momčad 1 postići gol?) Da ?
Olympique Lyon - Debreceni VSC (Da li će obje momčadi zabiti gol?) Da ?
Dinamo Кiїv - FC Barcelona (Više/manje od 2,5 gola) Više od 2,5 ?

moje misljenje, padas na ovom :D moja prognoza, pogadjas samo 1 :icon_biggrin: hehe vidjecemo kolko sam upravu...

pogodio dva :) seljacine nisu mogli dati gola
 
Član
allahami sam znao da nece zabit go ovi bahili, rekoh ja da je lyon siguran. steta sto nisam im'o para da stavim cenera na lyon, inter, stutgart i sevillu... al jbg, kad se neda, onda se neda...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
Dinamo K. - Barselona- 2
Inter - Rubin kazan- 1
Stutgart - Unirea urz.- 1
Sevilja - Rendzers - 1
Olimpijakos - Arsenal- x ili pik x
Lion - Debreceni- 3+

Ovo onako rekreativno!

:cool::cool::cool: bravo majstore, rekoh ja da je dobar listic. valjda si uplatio. nemoj da bude ko moj jaran danas, odigro ono na netu, al mu bilo mrsko uplatit i dobio bi da je uplatio :D

kolko si dobio??

48 km! Cudo me lyon ne obori opet! :) A primi ga glupi liverpul u 90+!
 
Član
Mene na jednom skide liverpol za 40 na drugom pjanic za trideset jedina izmjena što je dala go a ja igrao na sve utakmice da izmjena neće dati go i na trećem za sto na inter igrao 3+...
 
Član
a i mene su oborili. jos meni nisu morali dati, bilo je dovoljno da ostane tako, a debili ga primise... :icon_mad: na 3 listica mi je po malo falilo...
 
Legend
ja sinoc dobih 160km, odigrao 7 utakmica lige prvaka i htio i osmu ali mi bila nesigurna, da sam i nju odigrao pogodio bi a dobitak bi bio 265, ali nema veze ja zadovoljan i sa 160km:icon_smile:

inter-rubin -1
lyon-debrecen -1
dynamo-barcelona -2 d.š.
liverpool-fiorentina - da nece biti penala
sevilla-gl. rangers - bar jedan gol u 1. pol.
stuttgard-unirea - bar jedan gol u 1. pol.
standard-alkmar - da nece biti crvenih kartona

kvota bila 6.54 i ulog 24.5, a olympiakos sam mislio odigrati da ce biti manje od 3 gola

evo i slika ali je jako losa

f702fe06.jpg
 
Član
evo 4 dana zaredom padam na po jednom paru, sinoc me obori kvota 1,15 da ce real dati go...
valjda ce danasnji upaliti, peta sreca, pa evo sta sam odigrao, ako neko hoce neka proba na 2KM, nisu neke pare i ako se zijani, a mozete dobit 21KM i nesto (malo su povecane kvote)...

e1f9628cc7dee3b338f21feda9980b3d.jpg


SRETNO svima koji odigraju ovaj listic... :D
 
Top