Kladionica

Kladionica

Član
heheh ovaj drugi, bas ambiociozan heheheh :D

mene dobro krenulo, ako nastavi ovako extra. maksuzije poranio radi para murcia - cartagena igro 2 kvota 2,80 i u prvih pola sata vode ljudi 0:3 :icon_biggrin: volim sto znam ubosti ovu drugu spansku ligu... :D

evo mojih listica, jedan lafo sigurni i jedan malo egzibicije... :icon_biggrin:

a6f7709eb7d8791e4835cbde3ffe3558.JPG


35256c305a18d4d0bb347994913fb81c.JPG


sporting sam ubacio namjerno da vidim hoce li me i treci put zaredom oboriti... heheheh :D
 
Član
kavaz je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
heheh ovaj drugi, bas ambiociozan heheheh :D
treba bit optimistican :icon_biggrin:
mozda nekad i ubodem :D

dobar ovaj prvi , tzv. sigurni , razmisljam da prepisem :icon_smile:

samo za ovaj standard i cl brugge, nezz kolko je to sigurno jer sam konto da je jedan drugi brugge, a ne onaj FC Brugge koji je trenutno prvi hehehe :D

nezz sta bih ti rek'o, ako hos prepisi, al nemoj mene krivit KAD padnes heheheh :D
 
Član
emir_89 je napisao(la):
samo za ovaj standard i cl brugge, nezz kolko je to sigurno jer sam konto da je jedan drugi brugge, a ne onaj FC Brugge koji je trenutno prvi hehehe :D

nezz sta bih ti rek'o, ako hos prepisi, al nemoj mene krivit KAD padnes heheheh :D
a mrsko mi izac do kladionice :D
imam ja onaj svoj drugi , on je siguran :icon_biggrin:
 
Član
hahahah, tako ja jednom jaranu govorim hos prepisat, kaze on, ma necu, bjezi ba nikad ne dobijes. a do tad kad god on prepise ili da meni da uplatim jos para na taj listic padnemo. i bas taj kad nije htio ja dobio 70-ak KM...

nebi me cudilo da sad dobijem... :D
 
Član
bolje sto nisi prepisao heheh :D evo izgubi stoke. beze dobise crveni i onda primise i drugi go... al et, ima jos 3 listica u igri. valjda ce gdje biti srece... :D
 
Član
dobro ide ovaj ambiciozni, do sad pogodjeno

cartagena 2,80
maribor 2,00
everton 2,65
twente trenutno vodi protiv ajaxa a to je 2,50 kvota :D kucnite u drvo da se ne urekne... :icon_biggrin:
 
Član
treba igrat 'hoce li biti golovo u 1 pol' :D

p.s. ja opet dobar, ovaj put zbroj koseva nije prosao al golovi u prvom poluvremenu padali ko ludi :D
 

JD.

Član
emir_89 je napisao(la):
e jbg, lahko je sad biti pametan heheh :D mene redovno franzuzi zahebu... :D

ista stvar, zato ih izbjegavam koliko mogu

doduse jucer sam igrao x2 na onaj grenoble mrtvi :D 3.20 hahaha
 
Član
Jeste navalili na kladu... Opet ste i mene navukli, poslije pauze koja je bila rezultat punoooo lose srece, opet isprobavam neke moje lude zamisli... Jutros bas smislio neku novu semu, nije nesto, ali pokusacu, da vidim koliko ce gurati...

Evo sta sam igrao danas, jedino me je rasing zaj.... ostali su bili dobri....;)
[attachment=25655]
 
Top