Kladionica

Kladionica

Član
emir_89 je napisao(la):
prvo pa musko, jbg, ja uplatio taj tvoj na marku i po, dodao jos city-a na listic...

3:1 na kraju izgubise..ccc.. a poveli u 50toj reko evo ga.. ja sam otisao na popravni uplatio 5KM sve parove sem ipswicha dakle.. vidjet cemo ocel mi se posreciti bez njega..

ma jebes kladionicu sve naopako.. boze sacuvaj.. nema hajra.. svijumi cu prestati igrati.. jednu sedmicu krene i onda 2 mjeseca nemozes nista dobiti.. cccccc
 
Član
jao kako me chelsea obori ovo je strasno!par minuta pre kraja,ko zna koliko su vezali bez pobede da bog da nikad ne osvojili titulu!! Prestajem da igram kladzu definitivno,ali definitivno!!
 

JD.

Član
Eupen - Gent 2 2.00
Real - Valencia dp2 2.15
Montpellier - Lyon dp2 2.15
Twente - De Graafschap preko 2.5
Excelsior - Breda preko 2.5

kvota 20
 
Član
Jbmt čelzi pa koji put će me više oboriti ovo više nije normalno rezultati su u zadnje vrijeme teža katastrofa pogotovo na favoritima i utakmicama koje se najviše igraju...
 
Član
padam na ajax pa dal je moguce!!! Prvo chelsea pa oni,darko je u pravu ne dolaze favoriti vise nikako,pogledajte nemce samo,katastrofa!!
 
Član
jao elmire brate jesi ga upratio :lol:

al stvarno je sve naopako, zadnji pobijedi prvog, redovno postalo
 
Član
Za nedjelju

Fiorentina ili Espanyol (jedno od to dvoje) :)
C.Bruge :D
Aris ;)
i Belllinzona 2.5+ :)


Pa ćemo vidjeti.... :smajli11:
 
Član
kavaz je napisao(la):
jao elmire brate jesi ga upratio :lol:

al stvarno je sve naopako, zadnji pobijedi prvog, redovno postalo

:D:D:D samo arsenala pogodio..:D:D jos sam ja jedan isti listic bez ipswicha, otisao nabrinu kad sam vidio da gume 3:1.. ja sam 15-ku donji.. probat cu sad evo sta razraditi za sutra.. ko je danas prosao svaka mu cast.. tako da se nadam da ce sutra biti bolje ;)
 
Član
hahaha :D a odsad razradjuj onako po osjecaju, nemoj samo pratit bodove i to :lol:

i ja sam tako oko 15
dzeko me zajebo, bice valjda bolje ovih dana, ide i LP, bice nesto
 
Član
sinoc sastavim 2 listica.. i kako je vikend kako sam malo popio danas bio nikakav i mrsko mi bilo otic uplatiti.. jedan bi pogodio od 55KM a na drugom bi pao na 2 para.. kad neodigras i dobijes :lol::lol: ccc
 
Član
jebeni Nurnberg, nisu sposobni gola da daju, ma nisu sposobni centar da predju kako treba :icon_mad:

za 205KM mi je jedan njih gol trebao, al nisam ga docekao, po ko zna koji put na jednom padam :D
 
Top