Kladionica

Kladionica

Član
Roma - Charleroi 1 1.4
Steaua - Liverpool 1x 1.55
Palermo - Sparta Prag 1 1.7
PAOK - Club Brugge 1 1.7
Villarreal - Dinamo Zagreb 1 1.32

Kvota oko 8;)
 
Član
mene povali palermo manje golova, svira debil 2 penala. 2-2 trenutno... jbg

jos ako kazem da mi je to zadnji par na listicu, dodao da bude 7 parova...
 
Član
nemogu da vjerujem.. ulozio vece pare i paok mi prima go u 89 minuti i izbija mi 300KM iz djepa.. sav se tresem od huje najradije bi razbio i monitor i slomio tastaturu GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
 
Član
elmir je napisao(la):
nemogu da vjerujem.. ulozio vece pare i paok mi prima go u 89 minuti i izbija mi 300KM iz djepa.. sav se tresem od huje najradije bi razbio i monitor i slomio tastaturu GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Ja sam polako ali sigurno resio da prestajem, to preporucujem i tebi. Uzmi jednu flasu i svaki put kad krenes u kladionicu te pare ubaci u nju za mesec dana si put para veruj mi;)
 
Član
Ja od sad sedmično igram jedan tiket maks 5km ulog i to je to rekreativno kao što sam i prije igrao...ovako odigram 5,6 tiketa po par km i opet ništa i kad kapne nešto kad sabreš nisi nigjde...
 
Član
Samo relani ljudi smeju da priznaju da su u minusu, ja priznajem da jesam i to u debelom minusu. Nije u minusu onaj koji ima pare za piramidu da juri x i koji se drzi samo toga.
 
Član
Ma kladara je za ljude koji imaju para za bacanje nez šta je gore igrati kao sigurne tikete sa većim ulozima ili veće kvote sa malim ulozima sve to malo pomalo izvuče dosta para kad staviš na papir...ko može rekreativno odigrati jedan tiket sedmično sa malim ulozima ok sve preko toga je kocka i ovisnost...
 
Član
darko13 je napisao(la):
Ma kladara je za ljude koji imaju para za bacanje nez šta je gore igrati kao sigurne tikete sa većim ulozima ili veće kvote sa malim ulozima sve to malo pomalo izvuče dosta para kad staviš na papir...ko može rekreativno odigrati jedan tiket sedmično sa malim ulozima ok sve preko toga je kocka i ovisnost...

Potpis 100%;)
 
Član
ja odigram ovako vikendom ili kad je liga prvaka po listic-dva. znam 100% da nisam u minusu. odigram koeficijent 30ak, na dvije KM. jednom mjesecno sigurno dobijem. neka za tih mjesec ulozim 20 pa eto i 30KM, kad dobijem dobijem 60-70-80 i uvijek sam u plusu...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ja odigram ovako vikendom ili kad je liga prvaka po listic-dva. znam 100% da nisam u minusu. odigram koeficijent 30ak, na dvije KM. jednom mjesecno sigurno dobijem. neka za tih mjesec ulozim 20 pa eto i 30KM, kad dobijem dobijem 60-70-80 i uvijek sam u plusu...

Uzmi jedno 6 meseci da zapisujes svaki ulog i svaki dobitak, videces da si u zabludi;)
 
Član
hehehe, hocul racunat onaj dobitak u petak?? :p

ma kakve dojave, mislim, ima njih, ali zasigurno to nisu one sto raja prodaje pod "dojave". to navlace raju. nekome cejf pa kaze neki X, ili 1/2 i slicno, a vidjelo dojave nije. samo od levata pokupe pare :D

najbolje sto mozes izvuci jeste neka prognoza nekoga ko detaljno prati, a dojave tesko...

oj ludog foruma, dodade mi post gore u onaj :D

ev npr za sutra, moje "laicke" prognoze da bi k'lautern trebao dobiti st pauli, ili u najmanju ruku x2. 2 je 2,62, a X2 1,40 u obicnoj, u super ponudi je jos veca.

lazio - inter, svasta je moguce, ali bih ja igrao oba daju to je 1,75

sto se tice onih holandjana 2 i francuza, tu bi se mogao isto ganajt oba daju, jer bude dosta golova, al tu valja ubost :D

vidjecemo sta za vikend, pa postavit sutra navece :D
 
Top