Kineski mobiteli ?!?!

Kineski mobiteli ?!?!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vidjam cesto na piku neke anycoll mobitele,sa 2 sima,tv-om,kopije iphona pa kopije nokia 8800 arte,saphire i sl. Jel se iko susretao sam ovakvim kineskim fonovima,i ako jeste kakvi su vam utisci ?
 
Početnik
ma de bjezi od kineza nista kod njih pametno nema ako hoces telefon sa dva sima kvalitetan samsung d880;)
 
Član
Ja sam imao kopiju iphona,nekvalitetno,sta reci,kinez...cesto pise kamera 2,3 mp,a ustvari sve su to vga, jednom mi je malo pao na pod ,i odmah kamera se pokvarila, nemas gdje popraviti,baterije lose i tak ,uglavnom nebi preporucio to nikome ;)
 
Početnik
dobra tema;)

i mene zanima ovo,momak mi je prodavao nokiu n97c,kopiju,nisam je uzo najvise sto je ogroman telefon,
 
izbjegavaj to nemaju cak ni mp3,mozes ga slusat al grci zvucnik,kamera je vga,imam ja neku NOKIU E66 al neka turska kopija,ima i TV al dzaba je kad ne valja K....
 
Član
Mozda valjaju nekim strazarima koju citavu noc moraju biti budni pa da gledaju TV na njemu...a od raje sto znam svako ga je veoma kratko koristio
 
Član
haha imao jednom i nikad vise,lafo 3.2MP jedva da je ono bilo VGA :icon_biggrin: jedino je zvuk valjao :D
 
Član
AdnaNsa je napisao(la):
haha imao jednom i nikad vise,lafo 3.2MP jedva da je ono bilo VGA :icon_biggrin: jedino je zvuk valjao :D

smece od mobitela.....uzme moj rodjak u vrijeme kad je izasla nokia n95 a on uzme kopiju......lafo dobra...i bila je dobra na pocetku..touch screen....kamera pise 5 mpix a ustvari vga......i skonta on da je se sheboo........da je djaba dao 400 km i shebe se njemu softver.....i fala bogu proda ga nekom malcu(uvali bolje reci) i kupi sebi k800i................zaklucak....ne uzimaj ne budi budala......
 
nemoj se zalijetati efendija, ima ovaj jedan moj haver kopiju iphone-a, a buraz ima orginalni apple iphone, ne mozes da vjereujes kolika je razlika u svemu, od rezolucije ekrana, brzine software-a, kamere, zvucnika, same kvalitete izrade, a da ne spominjem kako treba upriti kad hoces listati meni ili izabrati ikonu, ma uzas... uglavnom nemoj uzmi neki ''normalniji'' mobitel tipa sony-ericsson ili nokia za neku razumniju cijenu;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top