Kazne???

Kazne???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav,

Juce idem s djevojkom i njenim prijateljicama u Mostar i prijateljica mi kaze (njen tata neki advokat) da ako imas kazni i nemozes registrovati auto, prebacis auto na nekoga drugog-naravno tako ga registrujes i nakon godinu dana kazne ti se poniste, nekako mi to nije uvjerljivo, zanima me jel netko nesto zna o tome, ja imam oko 3000-3500 KM kazni, a prosle godine sam auto registrovao na brata

Pozz
 
Član
Naravno mozda tu ima i istine samo je kvaka da nemozes prevest auto dok imas kazne:):):)
Nisu bas ovi glupi sto su to sve uveli...
Treba ti pasos plati kazne treba ti licna plati kazne...hoces auto reg plati kazne hoces prodat auto nemozes ga prevesti dok ne platis kazne....
Tako da i ti ces jednog dana da platis te kazne
:):):)
Nazalost
 
Član
smajke je napisao(la):
Naravno mozda tu ima i istine samo je kvaka da nemozes prevest auto dok imas kazne:):):)
Nisu bas ovi glupi sto su to sve uveli...
Treba ti pasos plati kazne treba ti licna plati kazne...hoces auto reg plati kazne hoces prodat auto nemozes ga prevesti dok ne platis kazne....
Tako da i ti ces jednog dana da platis te kazne
:):):)
Nazalost

i to je neminovno....;)
 
Administrator
kvaka je da sad gledaju neplacene kazne i zabrane od 2006 god, znaci moras platiti kad tad
 
Ma kume ja sam preveo auto na brata prosle godine i ako sam imao 2000 KM, niko nisat me u opstini nije pitao, stari nesto zamazao heheh sta li

I zavrsio sam sve hrvatske papire ovo ono, licna,pasos osim vozacke i to aBd

Ali ne mogu da se ozenim ovde u Sarajevu,pa me zanima za te kazne ima li istine da bi one mogle se ponistiti nakon nekog vremena
 
Član
kazne ne mozes izbjeci,mozes jedino prevesti auto na brata i tako ga vozat i registrovat,a na sebe ne mozes vratit..jedino da se nadas da ce izgubit tvoj dosije:lol:
 
Član
auto sa sebe mozes prevesti na bilo koga ali na sebe neces dobit saobracajnu dok sve ne isplatis do zadnje marke i tako za bilo koji dokument u mupu i za vozacku (licnu mozes, takodje rodni list...) a kazne ti se nece NIKAD ponistit ovo su 100% tacne informacije
 
Član
neki kazu da kazne mogu zastarjeti , mada ja nevjerujem u to , ona nikad nemoze zastarjeti i izgubit se
moras je platit kad tad :D
 
Član
smajke je napisao(la):
Naravno mozda tu ima i istine samo je kvaka da nemozes prevest auto dok imas kazne:):):)

Mozes prevesti sa sebe na nekoga ali nemozes ti prevesti na sebe neko auto ako imas kazni. ;)

Zastara mora postojati samo nije 1 god 100%
 
Zastara postoji, ali ni blizu godine dana :D, pored toga prijatelju, ako nabesas preko 4 hiljade ide ti krivicna, zato pamet u glavu!
 
Član
šta nemože odabrat zatvor, onda ranije ide zastara? osim ako njega radi količine kazne ubace preko reda :lol:
 
arminnn je napisao(la):
auto sa sebe mozes prevesti na bilo koga ali na sebe neces dobit saobracajnu dok sve ne isplatis do zadnje marke i tako za bilo koji dokument u mupu i za vozacku (licnu mozes, takodje rodni list...) a kazne ti se nece NIKAD ponistit ovo su 100% tacne informacije

nije bas tako, ja kad sam kupovao auto, nisam mogao prevesti na sebe, jer bivsa vlasnica je imala kazni..morala je platiti te kazne da bi se moglo prevesti auto ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top