Kazne???

Kazne???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jedno pitanje posto i ja imam pofino kazni oko 1600km a registracija mi ide za 2 mjeseca jel mogu prevesti auto na starog da ga mogu registrovati i nek auto ostane na njemu do neplatim kazne sve...
 
Član
Mozes napraviti papire u notara ili u opcini za prenos ali kada ga budes odijavljivao u polici nece ti ga dati odijaviti dok neplatis kazne...Imao sam takav slucaj prije par mijeseci...Kupio auto do lika i radi neke sugave kazne od 40 maraka morao se vracati drugi dan da ga odijavim iako je lik uplatio kaznu ali nije imao uplatnicu kod sebe pa tek kada je sutradan donijeo uplatnicu odijavili mu auto!!!
Svaka kazna i racun kod nas ide u zastaru ako ti konkretno u tvom slucaju sud neposalje opomenu da platis....Ako ti prodje vise od dvije godine a oni ti nisu poslali opomenu za navedene kazne lijepo otidji u odvijetnika i za 15 maraka on napravi pismo koje proslijedi polici-sudu i na sudu tada ponistavaju kazne...Ako i nakon 2 godine nenapravis to kod odvijetnika nece ti vaziti ta zastara!!!! To sam dosada vec nekoliko puta tako odradio i sve ok!!!:cool::cool:
 
Član
polahko drug:) i ti ces doci na red da ides u čuzu:)...neki dan moj jaran otisao na 15 dana robije a imo duga 800KM i nije htio placati i to se odugovlacilo i dosli po njeg:p
 
hahahahaha a ja evo vozim 5 godina i nikad ni jednu nisam platio, ne bi me ni sad interesovalo da se ne planiram zenit,
a nemaju me gdje trazit, odjavio sam se iz Sarajeva i prijavio u Hrvatsku da zivim,ali ovde sam skroz na lijevoj lokaciji, pa nek traze hehehehe
 
Član
ma nije problem za cuzu otiso bi ja rado 15 dana za kazne i jos bi odlezo 15 da mi daju 800km hehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top