Kalupi za betonske kocke - pomoc

Kalupi za betonske kocke - pomoc

Član
Ljudi imali gdje neko da zna gdje se mogu kupiti kalupi za betonske kocke , znaci jel ima ko od clanova foruma da prodaje , ili negdje drugo ... Naime , posudio sam od covjeka kalupe i ostavim kod dajdze al on je to izgleda mahnuo ,mene ubjedjiva da sam mu dao sam 3 komada i et ... Moram da vratim vlasniku , pa ako ko zna nek mi javi molim Vas ...

Znaci cijena nekih 50 kalupa ??
 
BHT Ovisnik
kakvi su kalupi,oni sa tri kraka ili oni veci,kockasti ? ja znam da ima u nas uzeti,ja i stari smo posuđivali od kolege 100-njak kalupa kada smo radili oko kuce,mislim da nije vele skupo,ako mislis na onaj tkz. flaster
 
Član
Evo slike kao ove s PIK-a ---

http://www.pik.ba/artikal/2078062/betonski-kalupi/



@ Cole jarane de vidi koliko su para molim te , znaci nekih 40 kalupa ( flastera ) Pa javi marko il na fb il ovdje ..
 
Član
Evo bas malo gledam na netu i extra su ove kocke duplo ljepsi izgled nego kad je samo beton. A evo i nisu ti skupe 1.5 odnosno 2 km na manje
 
Član
Franki : Sacekat cu Cole da mi javi , ako nist cut cemo se i svi i ostali koji su pisali po temi ...


Platio bih ja to ...sam da me covjek ne ganja , a dajdzu kad nisam ubio ***** ga
 
Član
Mirsado je napisao(la):
ima li ko da prodaje gotove ploce ? i cijena mogu i polovne.


Ma cuo sam da je 20 kvadrat, 27 sa ugradnjom.
Je li zna netko koliko kocki ide u kvadrat ovi malih kockica ne oni pola sa pola metra
 
Član
ma ja sam konto u podrum da postavim 8m2 ako ko ima u Sarajevu mogu i polovne samo da nisu puknute i cijena. Hvala
 
Član
Franki je napisao(la):
Mirsado je napisao(la):
ima li ko da prodaje gotove ploce ? i cijena mogu i polovne.


Ma cuo sam da je 20 kvadrat, 27 sa ugradnjom.
Je li zna netko koliko kocki ide u kvadrat ovi malih kockica ne oni pola sa pola metra

Mislim drug da su skuplje, pogotovo u firmi nekoj gdje se bave tim... ja ih privatno radim ljudima sive po 25KM a crvene po 30KM. 28 komada ide u 1 metar kvadratni.
pozdrav
 
Top