Kalupi za betonske kocke - pomoc

Kalupi za betonske kocke - pomoc

Član
Franki je napisao(la):
Je li ih bojis ili nesto odmah umjesas u beton? Mislim ako se od obicnog betona pravi to

Ima boja koja se ubaci kad se mjesa, nije rjesenje ofarbati je s' čela, ipak je beton...ko zna koliko bi dugo držalo
 
Član
Dajdza ko dajdza ... Jbg stara lopovska skola ... Dobro sam se posvadjao snjim mislim da mi vise u kucu nece nikada , stari se isto tako naljutio ..


--------

Solomaher : imas li ti ovih za prodati kalupa ??


---------
 
Član
badboy je napisao(la):
Dajdza ko dajdza ... Jbg stara lopovska skola ... Dobro sam se posvadjao snjim mislim da mi vise u kucu nece nikada , stari se isto tako naljutio ..


--------

Solomaher : imas li ti ovih za prodati kalupa ??


---------

Nemam drug, stari je to kupovao prvenstveno da sebi radimo, pa ovako neko izleti sa strane da mu uradim nekoliko kvadrata usput i tako...zato sam ti i napisao gdje je kupovao, da imam prodati rekao bih ti odmah. pozdrav
 
Član
Solomaher je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Mirsado je napisao(la):
ima li ko da prodaje gotove ploce ? i cijena mogu i polovne.


Ma cuo sam da je 20 kvadrat, 27 sa ugradnjom.
Je li zna netko koliko kocki ide u kvadrat ovi malih kockica ne oni pola sa pola metra

Mislim drug da su skuplje, pogotovo u firmi nekoj gdje se bave tim... ja ih privatno radim ljudima sive po 25KM a crvene po 30KM. 28 komada ide u 1 metar kvadratni.
pozdrav

Ma ja bi one teretne 30x30 ?
 
Član
Mirsado je napisao(la):
Solomaher je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Mirsado je napisao(la):
ima li ko da prodaje gotove ploce ? i cijena mogu i polovne.


Ma cuo sam da je 20 kvadrat, 27 sa ugradnjom.
Je li zna netko koliko kocki ide u kvadrat ovi malih kockica ne oni pola sa pola metra

Mislim drug da su skuplje, pogotovo u firmi nekoj gdje se bave tim... ja ih privatno radim ljudima sive po 25KM a crvene po 30KM. 28 komada ide u 1 metar kvadratni.
pozdrav


Ma ja bi one teretne 30x30 ?

Ne radim te, samo ove iz kalupa sto je kolega postavio link negdje u pocetku. Mogu ti postaviti sliku ako te zanima kako to izgleda kad se sve uklopi i slozi. pozdrav
 
Član
EDIT: Van teme, molba solomaheru da postavi neki od radova, baš me zanima kako se uklope, ako imaš i crvene a i obične, jel uljepsaju ambijent dovoljno da postanu cak i isplative ? :D
 
Član
ibizasa je napisao(la):
EDIT: Van teme, molba solomaheru da postavi neki od radova, baš me zanima kako se uklope, ako imaš i crvene a i obične, jel uljepsaju ambijent dovoljno da postanu cak i isplative ? :D

Mozda idemo u off, mogu postaviti sliku koju pa nek' moderatori izbrisu ako joj nije tu mjesto
evo par slika drug pa prosudi :icon_smile: sa crvenim svasta rade, ja pravim ovako baklave, malo da razbiju monotoniju



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Izvinjavam se jos jednom ako grijesim postavljanjem slika, ako smeta delete ;)
 
Top