Kako vam pali auto ? Il od komsije :D

Kako vam pali auto ? Il od komsije :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo zapado snijeg a juce bilo -18 pa eto zanima me kako kod vas fercera paljenje , pogotovo ovi sto su im auta na parkingu a takvih dosta kao i ja sam ....

Evo kod mene na parkingu AP jedno 9 auta sa podignutim haubama nista se ne mice , losa situacija :D . . . ..
kod vas ?
 
Član
Slab akumulator, jedini problem.

A kad ga napunim, upali ko mina na minusu.


Ak' neko poklanja solidan akumulator tu sam :D
 

LSD

Član
e ja imam problem od nedavno.....nije problem u paljenju...problem je sto nenormalno pushi bijel dim....
sad cu otvoriti temu pa da vidim sta mi je raditi...a sto se tice paljenja-palije podjednako kao i ljeti...na "pola kljuca" :icon_biggrin:
 
Član
hmmm....kod mene , hocu reci , jednom palio ujtru upalio je iz prve akumulator je nov,nema sedmica...
a veceras ce biti j*eno, -25 ce biti javit cu se veceras kad dodjem s posla jesam autom ili pjeske hahaha
 
Posto sad vozim plavog focusa pa da njeg prokomentarisem, do petka je stenjo svako jutro a zatim u servis i otisla 3 grijaca.

Pa sad bez ikakvih probleme krese;)
 
Član
juce sam gurao i palio golfa od komsije jedva ga uplaili zaledio :):) a seat nema problema na pola kljuca upali :D
 
Član
u mene auto noci napolju i plus kraj rijeke i pali kao mina,al normalno pali jer sam prije 5 dana uzeo novi akumulator ,stari palio al jedva.. golf u garazi al stenje j*u ga grijaci treba mjenjati..
 
Član
mah imam ja nekih problema sa karburatorom pa inace kad je hladan tesko pali




a da nie tog problema sa karbasom mislim da bih ko mina palio
 
Član
Probam jednom i samo zavergla, probam drugi put opet zavergla samo, treci put okrenem kljuc i upali iz prve! :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top