Kako me pokrao sarajevski taxista

Kako me pokrao sarajevski taxista

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh da kazem i ja sta god na ovu temu,moj stari je taxista i radi u Crvenom Taxi-ju,i kad udes u vozilo lijepo pred ocima stoji ti cjenovnik i procitas cijene,a ovo sto je ovaj zavrno sasvim normalno u Sarajevo taxi-ju,nije ni prvi a ni posljednji da je to uradio,oni to redovito rade ;)
 
Početnik
pa normalno, zato radi ovakvih kerova u sarajevo taxiju raja koja je normalna i koja hoce posteno da radi svoj posao, nekad izgubi musteriju bezveze.
 
Član
a dobro sta je to , trebala je 6KM , dala je 10KM nece je valjda to oglatiti u PM ... i za to napraviti frku :icon_eek: ......
 
Početnik
nije tu u parama problem ocigledno... nego stvar reda i principa... ako si ti u kaficu ppotrosio 6 maraka, a konobar hoce da te spuca po usima jos 4, hoces presutit? nije ti do te 4 marke, ali sto ces ti svoje bacati tek tako majke ti? pa nije ni tebi s neba palo jbg. a ako zasluzi ne da ces mu 4 dati nego 40 ako treba...
 
SeEn_BoSs je napisao(la):
a dobro sta je to , trebala je 6KM , dala je 10KM nece je valjda to oglatiti u PM ... i za to napraviti frku :icon_eek: ......


Ma nije zbog cenera frka nego zbog ponasanja. Ja licno kada se vozim u bilo kakvom taxiu gledam uslugu. Ako mi se svidi usluga ostavim 2-3-kerme vazda jer cjenim to sto rade... Desavalo mi se da ne mogu sa djevojkom progovoriti nazad jer se on navije ili jos gore, vozim se naprijed i on preko mene se svadja sa likom koji mu je zakocio naglo...debilizam...i by the way u Sarajevo taxi vozila su vecinom neuredna, smrde i krntije...:icon_evil:
 
BHT Ovisnik
dolazilo je i u mene u gradu u praonu milijun stranaca pa sam nalazio i para po gepktu i ispod sica,dolazio je lik sa porscheom pa je prsten bio izgubio,al sve normalno vratim,radi par maraka da ispadam supak i da gubim musteriju,nisam lud,uvijek stavim na vidno mjesto i kazem musteriji;)bas zato je tesko naci radnika,o taksistima da ne pricam,mada ih ima normalnih i postenih ljudi:icon_smile:
 
Nakon rata se klepalo lopatama na taxiju,samo sto niko to ne vjeruje i sad meni drug kaze
uzimalo se 150 km na dan ja ne vjerujem,djaba kontam,daj ne zajebaji sta ti je,kad neki dan
pitam rodju koji taksira,on mi potvrdi,i sad uzimaju manje love i gospoda kuka,pa eto sta
mislite zasto se ovolike firme otvaraju na taxiu???

I naravno,zamislite vozite vi okca mecku i udje vam nana sa kesama i kaze vozi me od zeljinog
stadiona na Vraca,pa normalno da medzedu nije drago,al ko im je kriv,al najzalosnije je sto nece
da voze,neki taxisti ne pale taximetar,vec se usmeno dogovaraju,tj.kaze ti DAJ 4 KM I VOZIM,a
da ne govorim o tome,da nekad i kad se plati voznja i lafo nema sitno da vrati i primorani ste
medzedu ostaviti 0.50 km ili manje ili vise nebitno,mislim ono nisam cicija,ali jeli to u redu i onda vas
gleda taxista onim pogledom da mu ostavite tih 0.50 kf.,a jesam li ja kriv sto on nema sitno da
vrati kusur.Imam druga kojeg sam vec spomenuo i covjek taksira,ima casicu sa sicom i vazda ima
za vratiti...

Oni su navikli da ne rade a da se 150 km uzima na dan,e ne moze vise bagro,pa vi vozite
mecke,benge,golfove 6,audije itd!!!E sad vi zamislite moji dragi tjuneri kako bi vama bilo lomiti
ta nova auta preko rupa,preko sina itd...al ko im je kriv???Al ne oce lola e klasu 2.7 diesel,i onda
naravno da slozi facu kad vozi voznju od 4 km...:icon_rolleyes:

I ko je tu kriv???Ja,vi,mentalitet tipa MOJ JE VEC OD TVOG itd...

A sto je najzalosnije pola njih polu-poderano hoda(cast izuzetcima),al nek je mecka...:icon_eek:
 
vezano za ovu pricu zene iz zagreba...nije poenta sto ima papaka i lopovluka i sto to tako "strance" fataju na fazon nego sto je najgore kad onaj ko tu zivi uđe u taksi pa mu pukne pocetnu cijenu 2.00KM i sto je najgore i da ovdje kradu samo tako...znam cak i ovdje u zenici da svakom taksisiti na obrtomjeru uvijek stoji 2KM kao pocetna cijena a kao sto vidite 0.80KM sto je dosta manje mada je kod nas cijena 1.5KM kud god posli u grad haha...toliko od mene
 
Član
ja znam da je nekad u tuzli bilo marka po osobi sa jedne strane grada na drugu ;) ne znam kako je sad heheheh :D
 
Član
Jest je i pokrao.......mene bi bilo sramota ovo stavit na forum....

Stipsa neka....

Ja bio u sarajvu preko vikenda dado na parkiranje 25 km....sad bi trebo rec pokrali me u sarajvu naplacuju cigani parking gdje stignu:):):)


Bezze tema radi pet maraka:):):)
 
ma taxi lopovluk teski vjeruj mi cigani pravi samo da im je zaraditi guzovace zaradi posteno jebo ga ti i nece biti nikakvih problema NIKAD MI NECEMO U EUROPU NIKAD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top