Kako me pokrao sarajevski taxista

Kako me pokrao sarajevski taxista

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa jebo ga dan nije isto sa aerodroma ili negdje na stanici, mora malo po usima, u ovom slucaju 5km po usima sta fali :D na aerodromu sve skupo (kafa i kapucino 7KM:lol:), jest i nasla izigravati gospodju neku da je neka gospodja dala bi tih 5KM na kafu ehhehee
 
Član
u zagrebu imas taksimetar i po njemu platis lijepo...nek i nasi stave 2 KM po kilometru, pa nek ukljuce i naplate...a ne ko kurve ugase taksimetar i onda hoce da otmu pare od tebe...gamad sve
 
Član
cijena realna
a to za start joj nevjerujem :icon_mad:
a sto se tice te cijene to je ok jer se po torbi naplacuje 10 km i neznam sta se ima
zalit neg uzme taxi iz ZG pa nek ide na ilidu :icon_mad:
 
Početnik
ma ludi ste vi ba... faya jedini realan post napisao (iako sam mislio da to nikada necu reci)
ko m uje kriv sto je polazna 0.80? i kilometar? pa brate dragi ako ti se neisplati tako raditi i ako ti se tako neradi, pa nemoj ni raditi i to je to... vi sve neke emocije unosite, a ***** bi tako pricali da vas u zagrebu spucaju 100 kuna po usima, onda bi im jebavali majku lopovsku...
 
Da ne govorim o tome kako stoka nece da vozi voznje na manje relacije,a vozaju se mercedesi
koji 10 trose,a mozete misliti kakvo im je odrzavanje,imam druga na taksiju,vozi covjek golf 2
i to je pametno,jer mjesecno 200 km ide na odrzavanje,a mozete misliti kad nesto ode mercedesu
ili BMW-u i tako tim novijim autima,i zato gospoda sa standa na carsiji nece da voze na faletice i ta
bliza mjesta...Bagra obicna,hoce nova auta,a voznje odbijaju,zato od sad ko god mojoj mami odbije
voznju(a desavalo se)samo uzeti broj taksija i prijaviti.

Pogledajte kako privatnici rade,voze makar i 100 metara,jer zna da ako ga prijavi neko osta bez posla,
a ova bagra navikla uzimati nakon rata 150 km na dan i sad nece da voze za 3 km,e gospodo ko vas
je tjerao da uzimate skupocjena auta,pa sad birate voznje!!!
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
u zagrebu imas taksimetar i po njemu platis lijepo...nek i nasi stave 2 KM po kilometru, pa nek ukljuce i naplate...a ne ko kurve ugase taksimetar i onda hoce da otmu pare od tebe...gamad sve

imas al ces viditi tarifu kad ukljuci,a tek start sa aerdorma ili sa autobusne ili zeljeznicke,100 kuna start :)
deru
 
Početnik
jest i ti lov, ali vidish taksimetar, znaci posteno kulturno fino, ako ti se svidja vozis se, ako ne neces, a ne ovako hajducki otimati ko kod nas...
 
Po meni je problem u BUSU! Pazi, jedini smo aerodrom u regionu koji nema bus ili neki pravoz za grad. E tu se taj monopol pravi...:icon_eek:
Prosle sedmice sam dva puta isao na aerodromu. Parking je uvjek kostao 2 kerme a sad fol 3, ma za sta ba, za sta... samo sam dosao po sestru i dovezao je nisam ni parkirao.
Zivio sam dvije godine u EU i na njihovim aerodromima imas parking koji je skup naravno ali imas i onaj dio kad samo se sec. zadrzavas i trebas pick up kofere i sl...:123: to se ne naplacuje....papci boshinjacki
 
Član
Default je napisao(la):
jest i ti lov, ali vidish taksimetar, znaci posteno kulturno fino, ako ti se svidja vozis se, ako ne neces, a ne ovako hajducki otimati ko kod nas...

c,c,c
nije cudo sto je zemlja propala
 
Član
Stvarno ne kontam vas koji opravdavate lopovluk,tarifa je takva je kakva je i treba se platiti onoliko koliko ti taksimetar obračuna,ako je 100 KM na taksimetru,platiti 100 KM i ćao.Ko im je kriv što su spustili kilometar na 0.80,pa sad na druge načine pokušavaju da namaknu lovu.Koliko sam dužan toliko ću platiti al nemoj me praviti budalom za moje pare.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top