Kako jotice napraviti :D ??

Kako jotice napraviti :D ??

Član
Kao sto sam naslov kaze kako nrapviti jotice 7,8,9 jota :icon_question:
Jel skupo isplati li se i ko to radi :icon_question:
Misli mda na dvojkama ekstra stoje ;)

762638715a27d84cd882f06d8a3f0252.jpg
[/URL][/img]

288b594e5c06a5a8491210e188701ce9.jpg
[/URL][/img]

a305205fcc52d32cc24dfe3c4d4bbe58.jpg
[/URL][/img]

1251aebb7fde9cc097d4a949d6537f30.jpg
[/URL][/img]

tvornicke ali izgledaju ekstra ;) ;) ;)
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
Skrabo je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
ako neces gewinde uzimat nemoj ni raditi :)

uzeo sam vec samo sto nije gewinde nego sportske opruge ;)

ma kakvo to sportsko,,samo gewinde uzet i nastimat ih fino,a sa sportskim bi mogao isjec gumu :icon_confused:

a dobro to znam samo kako ove jotice napraviti od fabrikih felga :icon_rolleyes:
nije problem plince uzeti kasnije ;)
 

LSD

Član
poznam momka koji to radi....al bolje se obrati mahir_011 o on ce te dalje uputiti..
potreban ti je set od 8 istih felgica za pravljenje ovakvih....mislim da cijene idu oko 400-500 KM po setu...
 
Član
cuo sam da ovde u kragujevcu ima lik koji to radi,i mislim da je cena 10e za jednu felnu,valjda nije bitno koliko jota,ista je cena
 
Član
nemam pojma,video sam na vw forumu i znam da su ljudi zvali i pitali koliko je,odatle i znam cenu,evo poslao sam nekom liku poruku da mi posalje broj od tog lika pa javljam cim mi odgovori ;)
 
Član
ja sam prije par dana okrenuo srce celicne felge tako da sam dobio et u minusu da bi popunio siroke rubove sa zimskim setom,vrlo lako za odradit ako imas balansirku uz sebe.....
evo sliku kako je ispalo mada treba i farbat felge itd....
http://img716.imageshack.us/i/fotografija031.jpg/
 
Član
sreckoas je napisao(la):
cuo sam da ovde u kragujevcu ima lik koji to radi,i mislim da je cena 10e za jednu felnu,valjda nije bitno koliko jota,ista je cena

djaba drug ;)
samo zavisi gdje se nalazi lik :icon_rolleyes:



sreto je napisao(la):
ja sam prije par dana okrenuo srce celicne felge tako da sam dobio et u minusu da bi popunio siroke rubove sa zimskim setom,vrlo lako za odradit ako imas balansirku uz sebe.....
evo sliku kako je ispalo mada treba i farbat felge itd....
http://img716.imageshack.us/i/fotografija031.jpg/

Kako si ovo uradio ne kontam :icon_sad:
ali je ekstra ispalo ;)
jes ovo okrenuo felgu :icon_question:
 
Član
isjekao sam srce felge ono je vareno na 4 mjesta po nekih 5 cm za rub i okrenu srce felge kontra,i uterao ga do kraja unutra da guma izadje sto vise van,moglo je se i manje ali ja sam extrem i tako je kako je:lol:......
kad ubacis srce felge od oka stavis ga na balansirku i vidis sa koje strane treba stavit teg ti udri cekicem u kontra stranu dok ne dovedes sve na 0-0 il barem do 5grama sto je ok....
onda popikujes na ta 4 mjesta da ne bi var navukao i deres pun var i eto ti felge namontiraj i balansiraj
 
Član
:cool:
sreto je napisao(la):
isjekao sam srce felge ono je vareno na 4 mjesta po nekih 5 cm za rub i okrenu srce felge kontra,i uterao ga do kraja unutra da guma izadje sto vise van,moglo je se i manje ali ja sam extrem i tako je kako je:lol:......
kad ubacis srce felge od oka stavis ga na balansirku i vidis sa koje strane treba stavit teg ti udri cekicem u kontra stranu dok ne dovedes sve na 0-0 il barem do 5grama sto je ok....
onda popikujes na ta 4 mjesta da ne bi var navukao i deres pun var i eto ti felge namontiraj i balansiraj

Aha ali jel svaka celicara tako varena:icon_question:
samo na cetri mjesta :icon_question:
Dobro ce to biti samo dok ih ofarbas ;)
stavi slike odmah:cool:
 
Top