Kako jotice napraviti :D ??

Kako jotice napraviti :D ??

Član
Skrabo je napisao(la):
:cool:
sreto je napisao(la):
isjekao sam srce felge ono je vareno na 4 mjesta po nekih 5 cm za rub i okrenu srce felge kontra,i uterao ga do kraja unutra da guma izadje sto vise van,moglo je se i manje ali ja sam extrem i tako je kako je:lol:......
kad ubacis srce felge od oka stavis ga na balansirku i vidis sa koje strane treba stavit teg ti udri cekicem u kontra stranu dok ne dovedes sve na 0-0 il barem do 5grama sto je ok....
onda popikujes na ta 4 mjesta da ne bi var navukao i deres pun var i eto ti felge namontiraj i balansiraj

Aha ali jel svaka celicara tako varena:icon_question:
samo na cetri mjesta :icon_question:
Dobro ce to biti samo dok ih ofarbas ;)
stavi slike odmah:cool:

Zavari na 2 mijesta, bolje će držat...
 
Član
skoro sve su varene samo na pojedinim mjestima,nije citavim rubom var i samo sa jedne strane je vareno,ja sam vario sa co2 i varove sam produzio i zavario na 4 mjesta sa druge strane felge ,jebi ga sigurnosti radi nisam ja fabrika...
gledaj da ti varovi budu na jednakim stranama i koliko toliko jednake duzine i deblkjine jer ti oni imaju svrhu kao tegovi pa ako nejednako zavaris imaces malo veci debalans al opet se to moze balansirat;)
 
Član
svaki bolji strgar-varioc moze to odraditi u toku jednog dana ako se ne boji posla....
ja sam radio na zavarivanju feluga za poljoprivredne masine....4 vara po 20 centi na felugama na 5t masini.....
jbg....evo naso sam samo jednu sliku,puna paleta spremnih jotara ;);)

:lol::lol::lol::lol::lol:

 
Član
Et taj lik na mahirovom pezou radi ovo on je i mahiru uradio iz Gracanice je za vise informacija javites e meni na pp
 
Član
a ova fotka je prava reklama za honyja...nema sta,marketing za 10... :)
zajebo se on,sigurno je mislio od 206-ice da je VW...
 
Top