kako dolazite do potrebnih tuning dijelova???

kako dolazite do potrebnih tuning dijelova???

Interesuje me vasa iskustva, tj. kako dolazite do potrebnih tuning dijelova(spojlera itd.) da li nabavljate preko neta pretezno ili nekih firmi u bih(ako ih ima navedite mi neke..)?Razlog mog pitanja je taj sto imama mogucnost da dobijem predstavnistvo za Bosnu, Rieger tuning dijelova( i jos nekih renomiranih marki) direktno iz Njemacke..ali me zanima kolika bi bila zainteresovanost vas korisnika da se takva jedna radnja otvori u Sarajevu..znaci za pocetak bi to bilo sve sto se tice vanjske kozmetike.....
UNaprijed hvala!
 
Član
RE: PITANJE ZA SVE CLANOVE FORUMA !!!

Clan sa foruma spico ti napravi sta si pozelis ;) zasto ce nam onda rieger , gdje branik kosta 199+ eura :D
 
Član
RE: PITANJE ZA SVE CLANOVE FORUMA !!!

Sine dragi

Rieger tuning dijelove vec zastupaju u Sa,a isto tako i sve renomirane marke u svijetu auto/moto tuninga i ostali potrepstina sto se tice ovoga, tako da je suvisno to sve sto si naveo
Radnja postoji tako da....
 
BHT Ovisnik
RE: PITANJE ZA SVE CLANOVE FORUMA !!!

da,ima par plastičara dobrih u drzavi,na forumu jako poznat špico,potom štope,farovi i sl. ima taxi bar,koliko sam upoznat FK i sl.,potome muha poznat za KW,Weitech i sl. te muziku caraudio te jos sl. firmi te po koji forumas koji uvozi estetske dijelove iz vana te prodaje po pristupačnim cijenama,tako da smo opskrbljeni
 
Legend
RE: PITANJE ZA SVE CLANOVE FORUMA !!!

samo ti uvozi i pravi konkurenciju, bit ce jeftinije svakako ;)
tuning u bih je tek u tranziciji, tako da sto se tice spojlera,nekih interior stvarcica (tipa recaro, bride, kadice i tako to) nazalost jos nema, tj nema niti jedna radnja gdje mozes otic, pogledat, probat, vidjet kako to izgleda, nazalost vecinom se kupuje preko ebaya..

Takodje, fali jedna dobra, kvalitetna radnja, SVEGA, znaci od igle do lokomotive sto se tice auta i auto tuninga, radila bi dobro sigurno.. jer ovdje odes da kupis stopke kod jednog, onda sjedista kod drugog, muziku kod treceg, xenone kod cetvrtog i tako..
 
Član
RE: PITANJE ZA SVE CLANOVE FORUMA !!!

Outrage je napisao(la):
Clan sa foruma spico ti napravi sta si pozelis ;) zasto ce nam onda rieger , gdje branik kosta 199+ eura :D

djabe je, nikad branik ne moze biti dobar od poliestera kao sto je onaj od abs plastike ;) isprobao sam sve, pa znam...;)
 
Zato i pitam..... noKe o tome i govorim,zelim da Sarajevo dobije jedu takvu radnju u kome bi vremenom sve bilo sto se tice tuning dijelova(sve na jednom mjestu) ..... ovdje ljudi nisu upoznati sa mnogo toga tj. kakve sve ˝stvarcice˝ postoje ...
 
Član
RE: PITANJE ZA SVE CLANOVE FORUMA !!!

.nOKe je napisao(la):
samo ti uvozi i pravi konkurenciju, bit ce jeftinije svakako ;)
tuning u bih je tek u tranziciji, tako da sto se tice spojlera,nekih interior stvarcica (tipa recaro, bride, kadice i tako to) nazalost jos nema, tj nema niti jedna radnja gdje mozes otic, pogledat, probat, vidjet kako to izgleda, nazalost vecinom se kupuje preko ebaya..

Takodje, fali jedna dobra, kvalitetna radnja, SVEGA, znaci od igle do lokomotive sto se tice auta i auto tuninga, radila bi dobro sigurno.. jer ovdje odes da kupis stopke kod jednog, onda sjedista kod drugog, muziku kod treceg, xenone kod cetvrtog i tako..

POTPIS
 

IGY

Član
noke bice da nisi upoznat, no kod muhe mozes sve to sto si nabrojao
od ovjesa, body k*, muzike, preko chipa do sjedista i interijera

mislim da cak moze i po sistemu klju u ruke, sto znaci ostavis auto i das ceduljicu sta zelis i vratis se po gotov auto, no to i kosta vise nego uobicajeno
 
Član
Naravno da moze
nego ljudi neznaju pa se zamaraju gdje sta kako
uglavnom sve ima na jednom mjestu
od igle do lokomotive
 
Legend
.nOKe je napisao(la):
samo ti uvozi i pravi konkurenciju, bit ce jeftinije svakako ;)
tuning u bih je tek u tranziciji, tako da sto se tice spojlera,nekih interior stvarcica (tipa recaro, bride, kadice i tako to) nazalost jos nema, tj nema niti jedna radnja gdje mozes otic, pogledat, probat, vidjet kako to izgleda, nazalost vecinom se kupuje preko ebaya..

Takodje, fali jedna dobra, kvalitetna radnja, SVEGA, znaci od igle do lokomotive sto se tice auta i auto tuninga, radila bi dobro sigurno.. jer ovdje odes da kupis stopke kod jednog, onda sjedista kod drugog, muziku kod treceg, xenone kod cetvrtog i tako..



Upoznat sam ja dobro, al opet kazem..
Gore kod muhe eventualno ima body kit za 1-2 auta na stanju, da mozes pogledati, vecinom ide sve kataloski..takodje i za sjedista, volane,farove,stopke itd itd..

poenta je da ide kataloski..

a i druga je, sto bude vise radnji, bit ce i konkurencije, sto je zdrava stvar ;)
 

MTR

Član
Sarajlija je napisao(la):
Zato i pitam..... noKe o tome i govorim,zelim da Sarajevo dobije jedu takvu radnju u kome bi vremenom sve bilo sto se tice tuning dijelova(sve na jednom mjestu) ..... ovdje ljudi nisu upoznati sa mnogo toga tj. kakve sve ˝stvarcice˝ postoje ...

de nam svega ti nabroji te stvarcice koje koje postoje a ovdje se ne zna za njih .

ajd boga ti , ako imas pola miliona da ulozis u robu koja ce ti biti na stocku , odma otvaraj pa da dodjemo da pogledamo .

pa ni D&W u Njemackoj nema sve , a imaju oko 400.000 artikala

P.S. imas u BiH oko 1000 ljudi koji su spremni dat dobru lovu za tuning ( polovicni ) i 50-tak ljudi koji ce dosta ulozit u mehaniku
 
Član
Sve je to prica u prazno
kao prvo treba dobar ali bas dobar pocetni kapital od stotina hiljada maraka kako bi nabavio sve dijelove kako kazes koje bi imao na raspolaganju samo da izlozis robu da je vidljiva kupcima

daj ba prodji se suplje molim te

Sve tuning dijelove renomiranih brendova mozes i kod nas nabaviti nije nikakav bauk
kod Muhe imas sve ama bas sve na jednom mjestu sto te interesuje pocevsi od tuning dijelova,auto akustike,ovjesa,chipovanj i kojekakvih raznoraznih karafeka i mozda nesto sto ti neznas da uopste i postoji ili da nisi nikad cuo za to.....de ba prodji se suplje..

Za to treba dosta zivca,truda znanja,diplome,kurseve itd.......i naravno povjerenje iskustvo,jer imaj na umu da nije svejednoi dati nekome autao pa da se igra sa njim kako bi ti nesto instalirao i tako to.......

ISKUSTVO,DUGOGODISNJI RAD I TRUUD

eto toliko
 
Top