Kako doci do ove boje?

Kako doci do ove boje?

Ev malo listam po netu i naletim na ovu boju , erotika je ziva pa me zanima imali nacina da saznam koja je ovo boja ako ne ista bar priblizna

 
Legend
ova boja ti je slicna nissanovoj narancastoj boji, pogledaj kod eldina golfa 2, slicna je boja..

slika-15919-2011-02-1298144706-velika.jpg
 
Član
to ti je ova boja:

Proizvodjac Spies Hecker

33003041 Volcano Fire (Red To Gold) AU_en_33003041_SHC

Pozdrav
 
Član
ovo je candy boja i tesko da ces i jednu boju naci da ima ovakvu dubinu i presijavanje.

uzmi katalog boja od motora,jes da ce te i vise nego duplo kostati boja,ali ces tamo naci ono sto ti treba.;)
 
Član
nije tu toliko u boji koliko u nacinu farbanja jer se boja nanosi u vise slojeva i vise razlicitih baza da bi se dobila ova boja, jer candy boje su u sustini transparentne i od podloge zavisi kako i koliko kvalitetno ce to izgledati
 
aha , nemoj mi ove candy neke gdje je 2 boje 1000km , mogu i neki prijedlozi boje takodje , pokusam sam sa atlantis metallic od BMW-a boja je fuj uzivo bar meni , sutra idem da mi umute Bronzu isto tako od BMW-a ako mi se ona ne svidi dajte mi neku alternativu , znaci plava ne dolazi u obzir previse je plavih astri , samo luxuzne boje tipa bronza , siva i tako te neke svjezije , mogu i neke cunerske al da nisu zelene narandzaste i tako te upadne boje
 
Član
otidji u dupont na ilidzi ili kod gavrica ili sensu na anex-u. gavric radi sa hekerom, na anexu na trolebuskoj onaj sensu on isto radi sa hekeroma ovaj na ilidzi sa dupont-om.

sve su to dobre boje. u dupontu smo mi gledali boje kad je buraz kupovao i njskuplja boja ti je oko 200KM/kg a ima kataloge fabrickih boja za sva vozila i vanserijske boje po narudzbi ali cijena je u istom rasponu od 100-200KM/kg.

ova npr boja je vanserijska i nije preporucljiva za farbanje jer prakticno je preskupa za farbanje ali se zato moze dodati u bezbojni lak da dobijes kristale:

331pnqa.jpg


ona kosta preko 1000KM i neisplativa je definitivno
 
Top