Kako doci do ove boje?

Kako doci do ove boje?

Član
Posto si rekao da moze i koji prijedlog, evo ja kada sam farbao astru u perla plavu, u opciju sam ukljucivao i perla ljubicaste "purple" boje, jer su mi takodjer perverzne i nema ih puno....
Otprilike ovako nest... Tamnija plavo-ljubicasta, i ova svijetla ljubicasta, koja po noci ima prejeben odsjaj, jer sam ljeti u dubrovniku E46-icu vidio sa bukvalno istom bojom kao na ovoj 7-ici, mozda ovako malo izgleda Geyasto, al je boja mrak...
29403570002_large.jpg

902838259_575ad0c737_o.jpg
 
hvala eror al ovo mi je vise kao neko burago djecije auto , kao sto sam rekao ganjam svjetlije luksuz boje on skupocjenih auta , najvise bi mi odgovarala siva boja al da nije obicna da se razlikuje od svake druge
 
Član
pa napravi sivu perlu, to jos niko nema. imas sivih more i cak nekoliko sivih mat ali perla sivu nema jos niko.
 
eo nasao sam jednu boju bas na astri vec davno , znam momka al nije mi htio reci koja je boja u pitanju kaze samo da je od BMW-a , iz Njemacke je decko pa kaze nece da imamo iste boje ko da stanujemo vrata do vrata :lol:









 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
pa napravi sivu perlu, to jos niko nema. imas sivih more i cak nekoliko sivih mat ali perla sivu nema jos niko.
I to sto kazes, neku sivu, sa bijelim efektom slozit, i nalozit jos standox-a 404-ke i to bi mnogo opasno izgledalo :)
 
emirex bogami nam kafica ne gine :lol: da to bacimo na papir kako gdje sta more i preko pm-a kako mislis da se to moze realizovati , provjeriti da li odg i sve to kako vec ide , pogledaj na 2 stranici slike astre sto sam stavio sta mislis koja je to boja?
 
Član
moguce da je to ta boja. u sustini ti imas oko 400-500 nijansi sive boje po katalozima. u sustini kod perle ti je bitno da odaberes onu koja lezi na bazu (koja je sive boje). po meni na sivu nijansu baze odlicno stoji zlatna, biser bijela i svijetlo plava perla. najbolje ti je otici i pogledati u katalogu boja perla paletu pa vidi sta ti uz vec unaprijed odabranu bazu odgovara

addo je napisao(la):
Mislim da je ovo boja od M3 CSL - silver gray!

13129d1117376480-what-bmw-m3-colours-paint-codes-435482-8730p1010017.jpg







mislis na ovu sivu
G-POWER-BMW-M3-CSL-E46-8.jpg

G-POWER-BMW-M3-CSL-E46-6.jpg
 
svaka cast emirex :cool: sutra cu i ove da umutim malo da prsnem na nesto da vidim uzivo ovako s neta nikad covjek ne zna kako izgleda , ja sam stvarno laik sto se tice tih boja , kako sad od ove sive da pravim to s perlom kako se to radi?
 
Član
Odes kod Tome u Velesice i covjeku kazes sta zelis - popricate Ako budes htjeo napravice ti farbu kakvu tvoje oko zeli i onoliko grama koliko ti treba ;)
 
Top