Kako doci do nick: Liga???

Kako doci do nick: Liga???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kako doci do nick: Liga???
Poslao sam mu PM u vezi clanstva u klubu ima 3-4 dana ali mi ne odgovara....

Hvala.....
 

IGY

Član
a da probas na stranici www.amkcarbon.com

regati se....

ako si mislio na taj club :cool:
 
Član
IGY je napisao(la):
a da probas na stranici www.amkcarbon.com

regati se....

ako si mislio na taj club :cool:

da bas na taj klub, ne mogu da se registrujem nikako, sve me poslo naopako ima 5-6 dana, a nigdje nikog iz kluba.... a ni Bekir se ne javlja a on mi je predlozio da se uclanim, dobit cu proracun kutije od MONTOYA jer kao proracun se ne placa za clanove kluba a Bekir ce praviti kutiju, ja samo materijal.... i zato mi se malo zuri....

Znal ko gdje zivi-radi Liga jer o tome mogu samo sa njim razgovarati...
 
Član
Fajcag je napisao(la):
IGY je napisao(la):
a da probas na stranici www.amkcarbon.com

regati se....

ako si mislio na taj club :cool:

da bas na taj klub, ne mogu da se registrujem nikako, sve me poslo naopako ima 5-6 dana, a nigdje nikog iz kluba.... a ni Bekir se ne javlja a on mi je predlozio da se uclanim, dobit cu proracun kutije od MONTOYA jer kao proracun se ne placa za clanove kluba a Bekir ce praviti kutiju, ja samo materijal.... i zato mi se malo zuri....

Znal ko gdje zivi-radi Liga jer o tome mogu samo sa njim razgovarati...


Znamo i gdje zivi al ti je to nepotrebno, javice ti se on uskoro ako ostavis podatke!!!
 
Član
legionar je napisao(la):
Fajcag je napisao(la):
IGY je napisao(la):
a da probas na stranici www.amkcarbon.com

regati se....

ako si mislio na taj club :cool:

da bas na taj klub, ne mogu da se registrujem nikako, sve me poslo naopako ima 5-6 dana, a nigdje nikog iz kluba.... a ni Bekir se ne javlja a on mi je predlozio da se uclanim, dobit cu proracun kutije od MONTOYA jer kao proracun se ne placa za clanove kluba a Bekir ce praviti kutiju, ja samo materijal.... i zato mi se malo zuri....

Znal ko gdje zivi-radi Liga jer o tome mogu samo sa njim razgovarati...


Znamo i gdje zivi al ti je to nepotrebno, javice ti se on uskoro ako ostavis podatke!!!

061 902 481
 
Član
pomalo smjesno, al da nisu mozda momci odlucili da nisi pogodan da budes clan tima posto kako gledam ti bi u tim samo iz licne koristi a takvi se inace odbijaju ....
 
Član
eddo je napisao(la):
pomalo smjesno, al da nisu mozda momci odlucili da nisi pogodan da budes clan tima posto kako gledam ti bi u tim samo iz licne koristi a takvi se inace odbijaju ....

Oni meni kutiju, ja se takmicim pod njihovom zastavom i donosim pehare u klub.... ne vidim :icon_eek: tu jednostranu korist stvarno....
 

IGY

Član
sorry, ali fakat, ako ti je do kluba samo stalo zato sto ces dobiti proracun za kutiju, onda to nije to

da se bude u tom klubu treba se zasluziti, OK imas jaku opremu i sve to stoji, ali opet ja ovde vidim tvoj neki licni interes
 
Administrator
Ligu mozes naci na Dobrinji kod M.Medie ima kafic Kony, tu sa vrata zagalamis ko je ovde Liga :lol:...

A da ces u klub ne vjerujem Igy je u pravu ne mozes u klub zbog licnih interesa :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top