Kadet - dal moguce da je toliko preso ???

Kadet - dal moguce da je toliko preso ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
normala je napisao(la):
moj drug sa golfom 3 presao preko milion i kaze kad je doslo do 999 999 opet se sve vratilo na nulu i ispocetka ( momak radi sa tim autom, prevozi itd.)

laze ti jaran, jer kod trice (ako je onaj digitalni pokazivac predjenih kilometara) ide do 299 999 i onda ide na 0...
 
Legend
HFintegrale je napisao(la):
nemoguce nema opel toke cifre na satu to sto si napisao 1.100.xxx ne vjerujem da ima opel moglo je biti samo 100.xxx
nego da ti nisi sta popio na toj zurci ;)

kod starog kadetta je sat sa 5 cifara,znaci max sto mozes vidjeti je 99 999
stoga je to suplja,znaci da je okrenuo jedno 10 puta da bi dosao do te cifre.. iako sumnjam, pojela bi ga hrdja to dat 3 puta :lol:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
normala je napisao(la):
moj drug sa golfom 3 presao preko milion i kaze kad je doslo do 999 999 opet se sve vratilo na nulu i ispocetka ( momak radi sa tim autom, prevozi itd.)

laze ti jaran, jer kod trice (ako je onaj digitalni pokazivac predjenih kilometara) ide do 299 999 i onda ide na 0...

Potpis ;)

apsolutno ne tvrdim da je tako to mi je receno a ja vam prenosim ... ugl. kune se da je golf presao milion i nesto .... a sudeci po onome koliko ga vozi i koliko prelazi stalno sa njim ... moguce je pa sad ...
 
Član
Sve je moguce ,pa moj kadett ima skoro 600 000 a unutra ko apoteka prvo otvaranje motora je bilo na 500 000 i nebi ni to da meni nije iskocio klip a to sto pise sigurno si bio malo popio hehe jer nema toliko brojki na kadettu on broji do 99 999 i opet onda ispocetka
 
Član
normala je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
normala je napisao(la):
moj drug sa golfom 3 presao preko milion i kaze kad je doslo do 999 999 opet se sve vratilo na nulu i ispocetka ( momak radi sa tim autom, prevozi itd.)

laze ti jaran, jer kod trice (ako je onaj digitalni pokazivac predjenih kilometara) ide do 299 999 i onda ide na 0...

Potpis ;)

apsolutno ne tvrdim da je tako to mi je receno a ja vam prenosim ... ugl. kune se da je golf presao milion i nesto .... a sudeci po onome koliko ga vozi i koliko prelazi stalno sa njim ... moguce je pa sad ...

Laže ti kolega hehe prije mjesec dana kod mog kolege se sat okrenuo na 300 000 u trici. Zove me... sav izgubljen, kaže "sat mi se sjeb'o na 300 hiljada, od nule broji..." a taman tih dana trebao doći momak po njega da se zamijenu, dao golfa za astru. I fino mi kod jednog lokalnog lole nagura on to na 180k i svi sretni :)

Baš me interesuje to, slučajno sam od momka isto tako čuo na kafi da mu je kadett prešao preko milion, ali nisam nikad ni pitao ni gleda unutra... doduše u njega nije očuvan nikako... stari njegov ga je ubio do maksimuma, pa je on nastavio da ga isad ubija... samo se dosipa ulje i benzin u njega od kako su kupili astru novu.
 
Član
normala je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
normala je napisao(la):
moj drug sa golfom 3 presao preko milion i kaze kad je doslo do 999 999 opet se sve vratilo na nulu i ispocetka ( momak radi sa tim autom, prevozi itd.)

laze ti jaran, jer kod trice (ako je onaj digitalni pokazivac predjenih kilometara) ide do 299 999 i onda ide na 0...

Potpis ;)

apsolutno ne tvrdim da je tako to mi je receno a ja vam prenosim ... ugl. kune se da je golf presao milion i nesto .... a sudeci po onome koliko ga vozi i koliko prelazi stalno sa njim ... moguce je pa sad ...

ma nisam ja reko da je nemoguce da je preso milion, samo kazem da mu na trici ne moze toliko prikazat, nakon 300.000 ide na 0, e sad kolko puta je prekuco, to je druga stvar heheh isto ko i taj sa kadetom :D
 
Super Moderator
roki_actros je napisao(la):
Pa nije to kamion da pokazuje 7 cifara:icon_question:...Maximalno da taj pokazuje 6 cifara a prije ce biti 5 broji do 99 999 pa obrne na 0 ...

nema ih ni kamion 7
vec nakon milion ide ponovo :D
mozda neki noviji ali sumnjam opet
uglavnom prije par godina lik kod nas istovaro nesto
kamion bio star 3 godine mozda... preso 1 200 000 :D
a ne znam za kadriju mozel prec toliko
uglavnom ima moj drug VW kombija onog radi sa njim benzinac je preso 650 000
radi ko singerica.... race gume na njemu nemaju sare ni milimetra :D slick :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top