Kadet - dal moguce da je toliko preso ???

Kadet - dal moguce da je toliko preso ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.youtube.com/watch?v=R-o88dty_9g&feature=channel

Golf 3 od kolege sa foruma... snimljeno kada je okrenuo kilometražu u vožnji na 300k ;)
 
Član
:icon_eek::icon_eek: a u mene u brava je digitalni sat:icon_question: kad ce se on okrenuti:icon_biggrin: da ga naguram ovih dana:lol::lol:
 
Član
Kao sto antrax rece na trojci se sat sam vrati na nulu kad dostigne 300000. Ja vozim vec drugu trojku, i na njoj pise da je presla 8500 ali u stvari sat se vec jednom vratio. Pre nje sam imao 1,9D trojku koja je presla 1107000. Znaci to nije neprovjereno posto je moj stari kupio novu i znam koliko je puta vracao se sat. Doduse, na oko 750000 radjena je generalka, pa tako da cisto sumnjam da je taj kadet mogao preci toliko i biti u takvom stanju, jer je poznato da nijedan opelov motor nije toliko izdrzljiv kao VW-ov 1.9D.
 
Član
Trebalo bi otvoriti Topic ribolovacke price,jos bi bio slag na torti da se javi neko ko je presao milion sa gti-om koji trosi 3l na 100 km................:lol::lol:;)
 
Član
hudler je napisao(la):
Kao sto antrax rece na trojci se sat sam vrati na nulu kad dostigne 300000. Ja vozim vec drugu trojku, i na njoj pise da je presla 8500 ali u stvari sat se vec jednom vratio. Pre nje sam imao 1,9D trojku koja je presla 1107000. Znaci to nije neprovjereno posto je moj stari kupio novu i znam koliko je puta vracao se sat. Doduse, na oko 750000 radjena je generalka, pa tako da cisto sumnjam da je taj kadet mogao preci toliko i biti u takvom stanju, jer je poznato da nijedan opelov motor nije toliko izdrzljiv kao VW-ov 1.9D.

Ko je još poderao ohc opelov motor ? :D
 
Član
antrax je napisao(la):
hudler je napisao(la):
Kao sto antrax rece na trojci se sat sam vrati na nulu kad dostigne 300000. Ja vozim vec drugu trojku, i na njoj pise da je presla 8500 ali u stvari sat se vec jednom vratio. Pre nje sam imao 1,9D trojku koja je presla 1107000. Znaci to nije neprovjereno posto je moj stari kupio novu i znam koliko je puta vracao se sat. Doduse, na oko 750000 radjena je generalka, pa tako da cisto sumnjam da je taj kadet mogao preci toliko i biti u takvom stanju, jer je poznato da nijedan opelov motor nije toliko izdrzljiv kao VW-ov 1.9D.

Ko je još poderao ohc opelov motor ? :D

Ako cemo pravo to u stvari i nije opelov motor vec japanski isuzu, koji je takodje clan GM grupacije, a pored toga nisam nista rekao protiv tog motora, jer je stvarno dobar, samo sto iskreno mislim da je milion za njega previse, bar u nasim uslovima... Ipak, to je moje misljenje, ne mora znaciti da sam u pravu, a sto se tice ostalih koji smatraju da su sve ovo lovacke price, ne moraju ni vjerovati, meni se trojka kao auto uopste ne svidja, ali znam kako me je prosla sluzila, i nisam mogao da ne kupim i drugu, zasad je presla 308500km pa vidjecemo... Nevjerne tome neka kupuju auta koja hoce, ako im je dovoljno da im motor rikne na 300000, to je njihova stvar.
 
pogledajte onu Miniku ( W115 ) plavu , mislim da je momak iz Visokog , presla milion km. , ma mnogo vise od milion al nisam siguran koliko , radjena generalka naravno al svi znamo ko ima najizdzljivije motore :cool:
 
Član
Nisam pio nista, ni sokic nisam pio..... A stavio sam XXX jer gde ces u 2 nocu da vidis sta sve tacno pise, sve i da si trezan ??? Al svakako meni i dalje cudno da predje toliko, jes da je Opel, al nije mecka .....
 
Član
hudler je napisao(la):
antrax je napisao(la):
hudler je napisao(la):
Kao sto antrax rece na trojci se sat sam vrati na nulu kad dostigne 300000. Ja vozim vec drugu trojku, i na njoj pise da je presla 8500 ali u stvari sat se vec jednom vratio. Pre nje sam imao 1,9D trojku koja je presla 1107000. Znaci to nije neprovjereno posto je moj stari kupio novu i znam koliko je puta vracao se sat. Doduse, na oko 750000 radjena je generalka, pa tako da cisto sumnjam da je taj kadet mogao preci toliko i biti u takvom stanju, jer je poznato da nijedan opelov motor nije toliko izdrzljiv kao VW-ov 1.9D.

Ko je još poderao ohc opelov motor ? :D

Ako cemo pravo to u stvari i nije opelov motor vec japanski isuzu, koji je takodje clan GM grupacije, a pored toga nisam nista rekao protiv tog motora, jer je stvarno dobar, samo sto iskreno mislim da je milion za njega previse, bar u nasim uslovima... Ipak, to je moje misljenje, ne mora znaciti da sam u pravu, a sto se tice ostalih koji smatraju da su sve ovo lovacke price, ne moraju ni vjerovati, meni se trojka kao auto uopste ne svidja, ali znam kako me je prosla sluzila, i nisam mogao da ne kupim i drugu, zasad je presla 308500km pa vidjecemo... Nevjerne tome neka kupuju auta koja hoce, ako im je dovoljno da im motor rikne na 300000, to je njihova stvar.

Svaki motor ako se pazi i mazi može dugo... možemo mi raspravljat ovdje koliko hoćemo... bmw motori kažu crkaju nerijetko... kako i neće, svaki koji je ubijen, desilo mu se s papučicom do poda... ;)
 
Član
zar na kadetu brojcanik nema 7 cifri??????? prvih 6 su za kilometre a 7 za stotine metara. npr 999 999km 9 stotina metara????
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top