Kablovski internet Tuzla

Kablovski internet Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
pozz ljudi... Trenutno imam ADSL i razmisljam o prebacivanju na kablovski internet TXTV, pa reko da cujem vasa iskustva sa njima. Gledam njihovu ponudu paketa pa koji bi mi vi preporucili?

FLAT HOME START 512/128 20.00 KM
FLAT HOME EXTRA (godišnji ugovor) 768/128 20.00 KM
FLAT HOME PLUS 768/128 25.00 KM
LITE EXTRA (godišnji ugovor) 1024/192 28.00 KM
LOYALITY BONUS (godišnji ugovor) 1536/192 29.00 KM

Ja sam nesto razmisljao o ovom zadnjem od 29 KM...Jesu li svi paketi bez limita? Kakva je brzina? Dolazi li do prekida interneta?
Znaci interesuju me licna iskustva u vezi interneta?
 
Član
imam ja taj od 28KM, dobar internner. nemas ogranicenja koristenja, nemas prekida bar ja nemam nikakvih problema sa TXTV internetom.. :D
 
Legend
ja koristim već 3 godine ovaj internet,i koristim ovaj prvi paket,i nemaš nikakvih prekida,ponekad možda ako su neki radovi prekine po 5 minuta pa opet dođe,ali nikakvih problema nema...

Tako da Smaja,prebacuj se :D
 
Administrator
Nexus je napisao(la):
ja koristim već 3 godine ovaj internet,i koristim ovaj prvi paket,i nemaš nikakvih prekida,ponekad možda ako su neki radovi prekine po 5 minuta pa opet dođe,ali nikakvih problema nema...

Tako da Smaja,prebacuj se :D

znaci ti koristis ovaj od 2 cenera:D
ima li limita? kakva je brzina download-a, kako pice klipovi na youtube i silcno?
ma izgleda da cu se prebaciti jer jbg uvijek predjem limit na ovom adsl...
 
Legend
i ja sam prije imao problemna s tim limitom,ali sad je super,uopšte nemam nikakve brige samo opleti po downloadu...
download ti je opet na fer osnovi,tj. ima sigurno opet neki limit na 100GB,ali poznajem prijatelje koji su skinuli i više od ovoga,ali limit nisu prekoračili...Kod mene na ovom paketu (512/128) je brzina downloada 60 kb/s,pa računaj dalje :)))
eto ako te još šta interesuje pitaj ;)
 
Član
Deracina jbt,kod mene pocetni paket bez limita 2mb,letiiiii kablovski naravno, 25km sa uracunatim pdv--om
 
Administrator
ma brate klepaju po usima... nema nista jeftinije :S
jos ovako kad predjem limit na adsl radije nek je sporije pa nek nema limita...
 
Ja sam radio u toj Kablovskoj prosle godine, i bas sam radio na prikljucivanju Interneta

Najbolji je paket od 30KM dali je sad jeftiniji ne znam
Taj sto je bio 30KM je isti onaj kao kod Avaxa za 50KM

Moze doci do prekida i dolazilo je zbog radova ili zbog kvara u sistemu
Moras doci u Sjediste i objasniti problem i tek par dana poslije ce ti doci monteri da vide problem
 
Član
Imal' ko s jacim paketima, ovaj FUTURE PLUS EXTRA mi djeluje ok, 3mbps dl, valjda je i on flatrate?
 
Član
Malo sad gledao kako se cijene usluga kreću po ostalim gradovima..Tuzla je srednja žalost,bem ti monopol.
 
Administrator
yosma je napisao(la):
Malo sad gledao kako se cijene usluga kreću po ostalim gradovima..Tuzla je srednja žalost,bem ti monopol.

ma nema brate konkurencije... ima jos wispi i neka zona... cijene tu negdje a slab kvalitet... Eh sad da ima kao u hrvatskoj kao sto je tele2, vip, tomato i ostali koji se takmice ko ce biti najpovljniji, kod nas se takmice ko ce biti najskuplji... sad da dodje neko da pruza net ono bas jeftino, ili da imas ono ulozeno dobijeno, bas da dobijes ono sto platis, svi bi se oni onda prilagodili pocev od bhtelecoma pa do kablovskih i ostalih i bilo bi iole normalno...
 
Član
Za novu išao preko drine i ljudi plaćaju za digitalnu kablovsku sa ne znam ti ni ja koliko kanala,telefon i 4mb flat 25 Km državnom telekomu....Kod nas je 90,i to su mi rekli da neću račun ispod 150 dobiti ako to uzmem(drugarica mi reče)...

I dok je bilo više kablovskih operatera bilo je bolje,ovo sad se pretvara u bullshit.Meni su rekli da im treba 2-3 dana da me spoje na kablovski internet,i ja lijepo odjavio svoj očekivajući da će ispoštovati rečeno_Od tada je prošlo mjesec dana i rekli su mi prije neki dan da neće biti još najmanje 30 u mogućnosti.Sreća njihova pa nemam izbora,LOL,Telemach i drugi će kad tad doći u TZ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top