Kablovski internet Tuzla

Kablovski internet Tuzla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
ma joj ljudi kod nas monopol drzi elta-mt i jedan covjek... prije su bila 2-3 kablovska operatera i kad mi je tek dosla kablovska, pretplata je bila 8 KM dok je kod elte bila 10KM. i sad kad je elta kupila i ostale operatere ona drzi monopol i stavlja cijene kakve hoce, a firma se zove i elta-mt i elkatel i antel i txtv, a sve isti covjek...
zato ja kazem da su ljudi pametni pa da dodju i budu konkurencija npr. ovdje u Tz mogli bi zgrnut silne pare sa povoljnim cijenama i dobrom konekcijom, jer gledajuci eto kako je emir naveo to je odlicno a cijena prihvatljiva, kad bi tako bilo, bilo bi super, a ne ovaj jad i cemer...
ili stranci t-mobile, tele2 i ostali da su pametni pa da dodju u BiH i da konkurisu nasim pljackasima cijene poziva bi bile puno manje, sto mobilne sto fixne linije, ali kako kod nas sve sporo dolazi tako cemo sacekati i na ovo ;)
 
http://cutuk.net/
Moj prijedlog...mislim da ima i u TZ!U ostalom,nazovi ih i pitaj!
Stvarno dobar,pouzdan i brz internet!Ja ga koristio 3 god,pa presao na ADSL, (jer su premjestili svoju antenu,pa nisam vise imao signal)!:-(
A ako prekoracis limit na ADSl...pa brate koristi vise Free Zonu...imas i muziku,filmove,crtice...sve zivo,a sve dzaba!:-D
Ja sam za 8 dana skinuo 42 filma na free zoni!
 
Administrator
ma ne mogu brate na free zonu jer su mi spojena dva compa tako da free zona ne radi, jer je automatska konekcija i tako da od free zone nema nista ;);)
 
pioneer_09 je napisao(la):
ma ne mogu brate na free zonu jer su mi spojena dva compa tako da free zona ne radi, jer je automatska konekcija i tako da od free zone nema nista ;);)

Moze moze...

192.168.1.1

Udjes u modem, gdje ti je username dodas "@bihnet" na kraju, i snimis postavke, jest da ce oba kompjutera biti na freezoni, ali ako ne trebaju nekom drugom, onda preko veceri ostavis i lagano skines sta hoces. Ujtru samo obrises sto si dodao i na netu si ;)
 
Tako i ja...skinuo Grabit...markiram 10-15 filmova i ostavim...kad skine,stavim opet 10-15,i tako u nedogled!:-D
Ne sjecam se kad sam zadnji put ugasio racunar! hehhe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top