K-1: Dževad Poturak nokautiran u prvoj rundi

K-1: Dževad Poturak nokautiran u prvoj rundi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/0r1CkIFDS50&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en_US&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/0r1CkIFDS50&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en_US&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="385"></embed></object>

ovo je bio njegov prvi nastup u Japanu...svim srcem sam navijao za naseg borca,ali ruku na srce,ovo sto je pokazao je cisti BOKS,ni K od K1...
bolje bi mu bilo da predje na boks,jer rukama moze samo mahat u prazno :icon_rolleyes:
 
Član
Auuu nije humano, aj barem ga nije puno nalupao,... ali mahat samo onako rukama u k-1:icon_rolleyes:
 
N

nenad

Pa sta je mislio, cccc. Mi imamo sve neke borce i prvake u nekim izmisljenim fighterskim verzijama/organizacijama a kad dodje do borbe sa pravim borcima, debakl!
 

MTR

Član
E moj Djevade nije ovo kafanska tuca :D
Ipak se vidi nespremnost naseg Djevde , ajd barem je vidio kako izgleda original Japanski tatami :lol::lol::lol:

na kraju mi se cini da ga crnjo i nije htjeo puno pljuskat , pogledajte samo razliku brzine i snage direkta kod Djevde kojih je plasirao jedno 6-7 i koji ne prolaze gard , a onda na kraju samo jedan direkt Overeema ga je dobro stresao .

Ne smijem ni zamislit Djevada vs npr . Remy Bonjasky , Peter Aerts , Ernest Hoost , Stefan "BLITZ" Leko , Jerome Le Banner , Francisco Filho , Mark Hunt ili ohhhoooj Ray Sefo

ajd bice bolje :D
 
Član
dajte ljudi nemoramo uvijek pokazivati svoj cinizam , Dževad je jedini iz BiH koji je nešto napravio u ovom sportu , nije mu ovo prvi put da je u japanu , borio se sa svjetskim borcima ; Alexejem Ignjaševim (nerješeno 3 runde i u extra rundi izgubio na poene) , 2x tuko marlina manhofa , tuko 2x Jirgena Kruta , sve ukupno oko 60-tak mečeva u K-1.
A komentare poput nekih gore mogu postaviti samo ljudi koji nisu u sportu jer ko se imalo razumije svjestan je da je to udarački sport u kojem su ovakvi porazi realnost a nikako sramota .
 
rinaldo je napisao(la):
dajte ljudi nemoramo uvijek pokazivati svoj cinizam , Dževad je jedini iz BiH koji je nešto napravio u ovom sportu , nije mu ovo prvi put da je u japanu , borio se sa svjetskim borcima ; Alexejem Ignjaševim (nerješeno 3 runde i u extra rundi izgubio na poene) , 2x tuko marlina manhofa , tuko 2x Jirgena Kruta , sve ukupno oko 60-tak mečeva u K-1.
A komentare poput nekih gore mogu postaviti samo ljudi koji nisu u sportu jer ko se imalo razumije svjestan je da je to udarački sport u kojem su ovakvi porazi realnost a nikako sramota .

u pravu si ti drug,ja sam 2 sedmice pratio vijesti vezane za ovaj mec i jedva sam cekao,da vidim kako ce se pokazat...ali treba biti i realan i reci da nas borac nije zadovoljio :icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top