Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
dakle,moja jetta

kupio sam je tocno godinu dana prije nego sam polozio, 9. mjesec 2009,zaradio novac,nemogu polagat,izleti jetta i kupim je iako sam bio rekao nikad golfa i sl. ,al eto :)

1.6d
ima siber,multilock,centralno,daljinsko...
imao sam velike planove,nesto i ostvareno i opet nista na kraju,al ajde idemo redom...

tek stigla pred kucu

mamina je bijela jetta,moja crvena

2jetta0.jpg

2jetta3.jpg

2jetta1.jpg

jetta02.jpg

06102009276.jpg


zatim poliranje
poliranje.jpg


potom kupljene felge rh cup 15"

sdc10717z.jpg


evo je s felgama

17102009331.jpg

17102009332.jpg



legle su onda i opruge 60/40 i kljesta i dobosi u crveno

dscn0010resized.jpg

dscn0027resized.jpg

dscn0081i.jpg
[/img]



zadnji zmigavci u crno

dscn0039resized.jpg


zatim jos jedne felge
25112009505.jpg


pojacalo mac audio mp4000

25112009504.jpg


po tome uletio sony gt620u koji mi je nadvno ukraden
i5ucg9.jpg


te woofer pioneer 306c
slika-18995-2009-09-1253720024-velika.jpg


lg 4way sistem zvucnici 100RMS

img7772.jpg




onda prodane felge sve,vratio se na celicne

51y2de.jpg


onda zatamnio komplet bocna stakla 30% i crni zmigavci

33a9rhk.jpg

2v2h06g.jpg


zatim postavio centralno-daljinsko kljucanje sa skakavac kljucem + alarm
06102010247.jpg



1tnd02.jpg

2mealnn.jpg

img7844.jpg


na autu zadnji mjesec dana promjenjeno
ulje,filter zraka,goriva,ulja , remen kais, župčasti remen, dihtung dekla, disk pločice
štelung zadnjih kočnica sredio, kuglu mjenjača, zadnja 2 lezaja,zadnje pakne, mandzetna, krajnica, spona, 2 čahure lafete, stabilizator, 2 lezaja amortizera, 2 nove zimske gume sportiva

nedavno uradio dubinsko komplet ciščenje,podova,tapacirunga i siceva


dakle uradio sam ono sto sam zelio,to je bilo ovo
dscn0015yz.jpg
 

DLS

Početnik
RE: jetta mk2 coupe

jettica je pravo lijepa ,boja mi se najvise dopada, samo je odrzavaj i pomalo ulazi i bice joj bolja .. a ako ti se desi jos kakav baksuzluk sa njom ..brate mjenjaj onda ti je ona negdje naograisala 100%
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe

da nije sada bilo sto je bilo,ovoliko izdataka za nju,ovih kvarova islo bi lakiranje u istu boju pa prodavanje na proljece,al kuca velika,fasada se radi,osuđen sam na nju najranije do proljeca jer nemam vise kinte kada sam sve ovo uradio sto sam naveo pri kraju,ako bude za nafte bit ce dobro :)

hvala :)

hehe ne prodajem,nego na novo otvorio temu,jer tamo puno spama,nista nije pregledno,pa eto da ima cista garaza,ona se brise
 
Početnik
RE: jetta mk2 coupe

prelijepo auto svaka ti cast,samo jos da stavis masku od novije ali da ukines znak,to je moj ukus i nacin..ali auto je tvoj i ti najbolje znas svoje zelje.sretno.pozz
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe

to je nekad bilo u planu,al bez dubokih branika ta mi maska ne lezi,posebno bez znaka,ima je mama na jetti,tj. ova bijela,ovako je uklopljeno,al nema vise nista ulaganja,samo dijelovi sto trebalo
 
Početnik
RE: jetta mk2 coupe

CoL3 je napisao(la):
to je nekad bilo u planu,al bez dubokih branika ta mi maska ne lezi,posebno bez znaka,ima je mama na jetti,tj. ova bijela,ovako je uklopljeno,al nema vise nista ulaganja,samo dijelovi sto trebalo
ja koliko sam pratio temu od prije(hvala lija) da si imao doooosta pehova sa tim autom,ako ga mislis prodavat samo odrzavaj bez tuninga ali ja bih dzeti dao jos jednu sansu jer stvarno je prelijepa..
 
Član
RE: jetta mk2 coupe

Lijepa dzeta nema sta!! Ona prosla tema ti je bila basuz!! Ova sad ce da ti donese srecu!!
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe

da je bar do teme hahaha hvala :)

od tuninga sam davno odustao,cak se mislim bi li opruge prodavao,al neka ih,bolje lezi

sansi vise nema,skupiti novca pa kupiti nesto novije,bolje,sigurnije,malo jače,da u kuci ima neko novije auto ostavio bih je sebi,inace ne,ovako sitnice ulagat i to nema fajde,da ulozim koju milju da bas lici na nesto,da je sigurnija i sve,hajd,al....
 
Početnik
RE: jetta mk2 coupe

postujem tvoj izbor ti najbolje znas svoje prioritete,zelje potrebe i sl....sve u svemu sretno..pozz
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe

vec neko vrijeme novina,prvi tjedan sam se mucio s njim,bio problem s cincevima kako su mi obili auto,pa onda dok sam malo postavke napravio,sada prezadovoljan

dakle kupljen nov pioneer deh 2200ub

pioneer_deh_2200ub.jpeg


sada je alarm u autu,player stalno vadim,odlican je,samo mi ide na zivce sto text ne kruzi displayeom,em sto ne kruzi nit ne pokaze ga,samo pocetak ?:icon_biggrin:
 
Član
RE: jetta mk2 coupe

dobar je player,nemoj vise ostavljat plocicu,mada majku im sad kradu i bez plocice:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
eto bas nekome od clanova foruma je ukradeno
 
BHT Ovisnik
RE: jetta mk2 coupe

player je odlican,al mi to kopa zivce jedino sto text se ne krece

a eno viđoh i to da kradu govna:icon_mad:
 
Član
RE: jetta mk2 coupe

CoL3 je napisao(la):
player je odlican,al mi to kopa zivce jedino sto text se ne krece

a eno viđoh i to da kradu govna:icon_mad:

manijaci ba,treba ih sve pobit,gamad:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top