jelic auto A3 330 ks

jelic auto A3 330 ks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
gaga je napisao(la):
XENON HALLO svjetlaaaa :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Gledam i ja koji im to k* znaci, to neki specijalni xenon :D nerma j*g nek si rekao da znamo kako i sta..
 
nodiash je napisao(la):
ajd sto gluposti valjaju nego ga daju za gotov 20 milja....cccc koji idioti..

Uvijek ima neka budala koja preplati auto, to su oni koji i za Golfa 2 dadnu po 6000 marki!! hehe:lol::lol::lol:
 
Član
BEMWE je napisao(la):
a koliko je para?!
mislio sam zeni da kupim:icon_rolleyes:
Cijena sitnica i definitivno prilagodjena uslovima na trzistu

almir_gr je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
ajd sto gluposti valjaju nego ga daju za gotov 20 milja....cccc koji idioti..

Uvijek ima neka budala koja preplati auto, to su oni koji i za Golfa 2 dadnu po 6000 marki!! hehe:lol::lol::lol:

Brate kad uzimas Golfa znas sta uzimas, dok kad uzimas Renault, Peugeot nikad ne znas sta te ceka...
 
vwfan je napisao(la):
Brate kad uzimas Golfa znas sta uzimas, dok kad uzimas Renault, Peugeot nikad ne znas sta te ceka...


Hahaha gluposti pricas, kad budes vozio neko od tih auta mozes se javiti, a ovo rekla-kazala postedi me toga!!! Imam golfa 2, im'o Renaulta Lagunu, nikakvih kvarova, osim redovnog odrzavanja, imam Peugeota 607 nikakvih kvarova osim redovnog odrzavanja, imam golfa 2, j*e me u pojam vise, jer sam osoba koja voli da mu je auto tip-top, da je sve na svom mjestu, tako da se auto odrzaje sto je bolje moguce.. Al' to je njemu caba, jer auto ima preko 20 god.!!! I ti sad nesto procito na netu i govoris o drugim autima, gluposti, pa sam nick ti govori sve, znaci postedi me toga, i na kraju reci mi sta to te ceka kad uzmes golfa, ako se vec zna??? A, sta te to ceka kad uzmes francuza?? Pun mi je k* vise ljudi koji su u zivotu culi za golfa, provozali njega, i sad se kunu da nema boljeg auta na svijetu ni u selu od Golfa 2!! :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Ne znam kako je uopšte moguće porediti 607 i lagunu sa golfom 2 :icon_question: prvo to nije ista klasa auta drugo golf 2 je stariji skoro 20 godina,ni golf 6 ne možeš porediti sa 607 jer nije ista klasa to je besmisleno :icon_question: a čovjek je vjerovatno mislio na francuze godišta golfa 2 :icon_question:
 
darko13 je napisao(la):
Ne znam kako je uopšte moguće porediti 607 i lagunu sa golfom 2 :icon_question: prvo to nije ista klasa auta drugo golf 2 je stariji skoro 20 godina,ni golf 6 ne možeš porediti sa 607 jer nije ista klasa to je besmisleno :icon_question: a čovjek je vjerovatno mislio na francuze godišta golfa 2 :icon_question:

Nisam ih poredio na taj nacin, vec govorim da je glupost sto on na osnovu toga sto je procitao na netu moze reci kako je neko auto smece, a koje nije, pa uzmi francuza starog 20 godina, neces ni sa njim imati problema, vozio u firmi citroena ZX,oko 90-e je proizveden, vozilo ga svaki dan po najmanje 20 ljudi, ne gasi se nikako, bukvalno, presao vise od 450 000, u njemu se ulje spacno nije mijenjalo, al' je isao, bez problema, eto neko realno poredjenje!!! Znaci glupo je govoriti za neko auto da je smece, i da te ceka svasta, ako ga nisi vozao, ja nigdje nisam rekao da je auto smece ako to auto prije nisam imao i vozio!! Et' u cemu je stvar, sta sam ja gore pisao!!! Isto tako u firmi bio VW caddy, 96 god. vise je bio parkiran nego sto je se mogao vozati, vjecito mu nesto falilo, a recimo stariji francuz "zbog kojeg te ceka svasta kad ga imas (citaj sarkazam)" je picio bez problema!!!!
 
Član
Ja bih radije ovog VWfasn stavio u humor meni je smjesni od ovog sa audijem :icon_smile::lol::lol::lol:

Jel to svaki golf dobar nema ga da ne valja , kojeg god kupis navozat ces se :lol:

Ne budite smjesni i opsjednuti jednom markom auta,za iste pare kolko je cijena famoznog golfa 2 moze se kupiti puno bolje auta sa vise opreme u tak' al to sto su kod nas ljudi iskompleksirani to je druga prica ,kao sto almir rece uzmi provozaj citroena, peugeota ...pa onda nes pricaj ....

Ode ovo u off :icon_exclaim: :lol:
 
Super Moderator
ah joj ljudi jelic
jelic samo hoce audija i zabiju im cijene nevjerovatne zato rijetko kad i prodaju a i dosta gluposti pisu da navuku raju a malo koga mogu navuci tako ko se bar malo razumije u auta
evo vec jedno 3 godine prodaju Allroad-a 2.5TDI
mi ga gledali eto ima haman 3 godine, prodavali ga za 60 000 sad mu je cijena 32 000
jos uvijek je kod njih kilometri mu se povecavaju a cijena mu opada i nikad ga nece prodat
za dodatnu opremu mu pisu:
kozni upravljac sa 4 precke, kozna rucica mjenjaca, naslonjac za ruku, dvozonska klima, CD, vanjski alu dekor, sistem za pranje farova, ''Automatski solarni šiber sa električnom kontrolom'', ''Unutarnje osvrtno zrcalo automatski zatamnjivo, Priključak za prikolicu sa 13-polnom utičnicom, ''

i jos kojekakvih gluposti a sve ovo nabrojano je u allroad-u serijsko znaci nema tu nikakve dodatne opreme
i ne samo za ovog allroad-a vec i za druga auta iste gluposti pisu ;)
 
Član
da je ikome palo napamet da otvori jelicauto stranicu i pogleda auto procitao bi dole navedeno... tako da je vrlo moguce da je sam vlasnik automobila pisao ove nebuloze i dao njima da stave na internet i rekao cijenu, a oni mu "cine uslugu jer je on rekao da hoce da kupi novog audija kod njih"

Napomena:

Vozilo nije u vlasništvu Jelić Auto, za sve informacije obratite se odjelu za rabljena vozila, na broj tel.: 036/449-685.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top