Japanac za Japanca

Japanac za Japanca

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa ne kazem, svako ima svoj ukus, to postujem.

U svakom sl, svaka cast jos sto puta autu nema mane makar da je bez ikakve boje, da je sam lim :)

Al evo malo ipak da ti skratim vreme ili mozda podignem pritisak vidjecemo :icon_smile:

Flat-Black-Nissan-GT_R-04.jpg


Flat-Black-Nissan-GT_R-02.jpg


Flat-Black-Nissan-GT_R-01.jpg


4128.jpg


4068.jpg


:123::123::123:
 
Član
hahahaha hvala ti :) jedna od tih matt slika mi je na desktopu netbooka i mobitela :D

gtrs.jpg


ali srce je osvojio ovaj sto "sljasti" :lol:

superblack13.jpg


superblack18.jpg
 
Član
ma ispravno si ti odlucila, samo nek sljasti heheh ;) sa matom bi svako 2 sata u praonici bila :icon_biggrin:

u svakom slucaju, nek je sa srecom i cekanje a i vozikanje... ;)
 
Član
goco nek ti je sa srecom ko sto neko rece stvarno ti zavidim al u najboljem i najpozitvnijem smislu ove rijeci, zelim ti puno predjenih km i uzivaj u vozilici, :cool: :icon_smile: :icon_smile:
 
Član
Svaka kazem ja makar i kaki boja ja se ne bi bunio :)

A ova crna se i meni svidja, ja sam nasao folksvagenovu verziju te boje, "magic black" takvu i mercedes satin black i sad se lomim izmedju te dve :)
 
hahahaha hvala ti :) jedna od tih matt slika mi je na desktopu netbooka i mobitela :D

gtrs.jpg

Zar ovo nije R32 ? Mislim nebitno,samo primjecujem.;)

@Boki:hebo li te pored citavog posta on odgovori na ono zadnje.Opet da ponovim pitanje:kako objasnjavas ove druge GTR-ove rekorde na drugim stazama.Jel i to vozeno na slickovima:D

@Goca:Ne ljutis se sto malo idem off po temi,ajd svejedno ces otvoriti novu temu kad dodje GTR u tuzlu.;)
 
Član
evo jos lijepih matt - slika

MBGTR_(8).jpg


MBGTR_(5).jpg


MBGTR_(3).jpg


MBGTR.jpg


i dyno - test rezultat, za one koje vole cifre i vijuge

112_0803_03z+2009_nissan_GT-R+dyno_graph.jpg


http://www.motortrend.com/roadtests/coupes/112_0803_2009_nissan_gt_r_dyno_test/results_analysis.html
 

IGY

Član
aaaaaaaaaaaaj
ne znam kako mi je promakla ova tema

cestitam svakako i nek je sa srecom i da sto prije stigne
 
Član
Eto vidis kod mene isporuka odmah :) a ne da cekas godinu, nego makaze u ruke i sjeckaj ja ga vec sastavio :)
 
Član
Sada sam vidio temu, ono svaka cast i da sto prije bude;)
Nisam procitao sve postove mozda ponavljam pitanje, koliko kostaju takva kola da dodju kod nas i registruju se ako se moze znati?
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top