Izduvna grana gori....

Izduvna grana gori....

Član
prebogata smjesa, nemre ti nista biti, u principu, sem sto trosi boga oca.....takodje mogu biti masne od ulja, ako su karike rika i sl.....a bijele znaci da fali goriva, smjesa je siromasna, i EGT raste....
 
Član
Da, ovo je najvjerovatnije.

A sto se tice tvornicke greske, nisam mislio na gresku konkretne grane, nego gresku u izradi citave serije za taj model...
 
Početnik
ovo pitam zbog sebe..to se nikako nisam mogao skontat zbog cega su,znao sa da je do smjese ali nisam znao kakva je..OK hvala ti triza a sad :icon_exclaim:
 
Probaj staviti zastitu ispod motora neku da ti voda ne prsce.
Kod mene je grana gusana i isto bila napukla, mehanicar mi rekao da puca kad je zimi ugrijes i naletis na lokvu vode uprsce je i tad puca.
 

IGY

Član
hmm oko EGR ventila nisam nista cackao, potrosnja sasvim ok nekih 9-10 litarta po gradu
snaga :icon_biggrin: on sam od sebe nema snage tako da i to mogu iskuljuciti hehe
salu na stranu nema neke razlike u vuci, samo eto puca i nervira me
za 3 godine tri izduvne promjenio i presao oko 140 000 km u tom periodu
 
Član
Prekontroliši ovo što ti kažu oko smjese goriva...a i preporučio bih ti da četvrtu ako budeš uzimao uzmi samo novu...

Polovna kakva god da je,ipak je polovna i ne znaš kako je prije bila tretirana toplo-hladno-voda
 
Član
Hm, jedniko kada je vruca ako je zapljusne voda onda puca, a pri normalnim uslovima ne bi trebala,sem ako nije fabricki lose rjesena!
 

IGY

Član
pa bice da je fabrikcka neka greska, jer sve na istom mjestu pucaju

jel jos neko imao slicnih problema na 1.4 masinama polo, ibiza, golf 3, sve je to isto govno drugo pakovanje...
 
Top