Izduvna grana gori....

Izduvna grana gori....

IGY

Član
Ovo mi je do sad treca izduvna grana koju mjenjam, i preko glave mi je vise
sve tri su do sad pukle, ova je za sad najmanje, ali tek je krenula....

jel ima neko sredstvo da se to rijesi, ili da varim ili nesto trece???

da ja vozim turbaka nekog pa hajd, ali 1.4 8v smece pa izgori opet, ili ja nisam normalan kako to vozim :lol:
 
Početnik
pa logicno da gori puca od prevelike toplote ispusnih plinova,a sad zasto se to desava hmm..
 

IGY

Član
boki tvornicku sam zamjenio sa drugom originalnom, na otpadu zeo, bila bas dobra zdrava....
nakon par mjeseci otisla i ta, pa sam stavio drugu isto sa otpada i u jos boljem stanju nego ova bila, i sad i ona krenula
u 3 godine kako je ibiza kod mene ovo mi je treca izduvna grana :)

kad bi je azbestnom trakom zamotao, da li bi ista pomoglo?
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Il je tvornicka greska na grani il ti nesto drugo ne valja...

Ajd' na jednoj ili dvije, ali treću da spali, to je već sumnjivo. Bar tebi paše sa dosta modela grana, probaj neku drugu.;)
 
Početnik
samo bi zadrzao toplotu na njoj, po mom misljenju samo bi ti brze pucala..jer traka neda da se siri toplota..

a naumpade mi,jel imas donji pokrov motora.? mozda da se ona zagrije pa ti naletis na lokvu voda je pokvasi i zna se sta se onda desava ;)
 

IGY

Član
a vidis nemam dole nista, otvoreno je sve, mada ovo gdje puca nema sanse da dodze vode voda da se isprska sa ceste recimo i sl
 
Početnik
ma dobro mozda ona puca na najtanjem djelu..jesul sve pucale na slicnim mjestima.?
 
Član
ergo pitanje o potrosnji... smjesu ce lako provjeriti, nek izvrne svijecice, ako su bijele ima problem :D
 
Top