Ispunjena zelja, bmw e30 325i

Ispunjena zelja, bmw e30 325i

Član
Ne planiram dizati auto :cool: Salim se, uglavnom postoje te opruge, ako bude prenisko ostavim ih za specijalne prilike ;)
 
Ovo je prava mašinerija, i to još potpuno serijski. Čestitam. ;)
Vraćanje orginalnih branika ti je jedan najboljih stvari koje ćeš uradit na autu, bar što se izgleda tiče.;)
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Ovo je prava mašinerija, i to još potpuno serijski. Čestitam. ;)
Vraćanje orginalnih branika ti je jedan najboljih stvari koje ćeš uradit na autu, bar što se izgleda tiče.;)

To su planovi receni, do sad mi je bilo najbitnije mehanicko stanje vozila, dok je zime samo se pripremaju dijelovi koji ce na proljece ici. Naravno sve koliko financije dozvoljavaju ;)
 
GTI FAN je napisao(la):
renault_fan je napisao(la):
sinoc se vozio bembarom...na kisi je pravo zlo hahaha isprepado me pravo :lol: :123:
Ako je ijedno auto ebeno voziti po kisi,onda je to kocka 2.5,to sam se uvjerio.

jest :D,trebaš biti pravi maher da bi živ došo đe si pošo :D,pogotovo po ovakvoj kiši i magli zadnjih dana,osim ako je 325iX u pitanju ;)
 
Član
Dobara bembara,ali taj ti je volan potpuni promasaj,ugl gledaj da nabavis neki ljepsi,osim toga sve je oke i bice to odlican bmw ;)
 
pa ljudi jeste vi slijepi ili se pravite...covjek ima razlog sto je stavio taj volan,privremeno dok ne dodje m-tech jer je onaj prevelik i nikakav.....a ljudi hahahahahah:lol: :lol: :lol:
 
Član
Moze se voziti i po kisi kad imas dobre gume, i bar imalo znanja/iskustva sa zadnjom vucom ;) :123:
 
Član
dobra guma i spera i krivi se sasija...

evo sad cu u svoju temu staviti video kako to kod mene radi na mokroj cesti...
 
Član
-Suki- je napisao(la):
dobra guma i spera i krivi se sasija...

evo sad cu u svoju temu staviti video kako to kod mene radi na mokroj cesti...

Mogu misliti sa sperom kako ide.. Iovako je bez problema, kad su dobre gume.

Nego, taj tvoj extra nabija obrtaje, ispaljiva se pravo ;)
 
Član
Hvala pajdi Alenu sa foruma na usluzi ;)

481868_4129494119250_1425676673_n.jpg
 
Član
Koliko ima korisnika foruma ovdje? Jel ja sad trebam cekati da se svi izredaju komentarima tipa papagaj ?

Ljudi moji ako obratite paznju, onda znate zasto je uradjeno to, i nema potrebe vise komentarisati volan.
 
Top