Ispunjena zelja, bmw e30 325i

Ispunjena zelja, bmw e30 325i

Član
jedina trica koja mi se svidja ;) fine felge , kad se spusti bice ko bombonica, srecno sa radovima
 
Član
Sta reci,bmw ko bmw bez vozaca je 0 al znam da ces ga ti voziti na pravi nacin:cool:. RespeKt buraz
P.s ako uspijem napraviti onaj djubar i ne prodam ga hehehe,mozda se jednom nadjemo na relaciji 3.2.1_______ sunce ;)
;)
 
Član
Kad se vratis na japanca, onda cemo se ganjati, sa tim malim djubrima necu ni da pokusavam, nije vrijedno :lol: :123:
 
Član
cnic_gsi je napisao(la):
drama dobar bimer samo da je 2 vrata bio bi vrh :D

O neee.. Bas sa 4 vrata sam zelio, nikad auto sa dvoje vrata nisam volio. Mada u nekim slucajevima su ljepsi, al' ne u svakim! :lol:
 
Legend
neka bude sa srecom komsiluk , prelijepa auta u bilo kojoj izvedbi .... tvoj se cini bas odlican , BS su mu super sjele , sretno u nastavku radova ;)
 
Član
enesss je napisao(la):
neka bude sa srecom komsiluk , prelijepa auta u bilo kojoj izvedbi .... tvoj se cini bas odlican , BS su mu super sjele , sretno u nastavku radova ;)

Komso nadam se da ce biti bar blizu onog sa skupa kod nas u Biscu, vojnog :lol: :123:

Poz
 
Član
Malo novih stvari na bmwu, da ne pomislite da nista ne radim :cool:

Full kozni tapacirunzi vrata stavljeni, umjesto pola-pola:

p1326101112.jpg


Uz njih i nove rucice prozora:

p1347101112.jpg


Ovako to izgleda postavljeno:

p1404101112.jpg


Pa onda nabavljeni sicevi, koje treba presvuci, da ne budu ovako crveni:

p1453101112.jpg


Novi volan uzet' jos podavno, samo nisam slikao:

p145401101112.jpg

Stari volan je bio toliki ogavan i velik, da sam morao to odmah promjeniti, do boljeg.

Podni tepih skinut da se odnese na pranje, a usput povari i dvije rupe sto imaju na bmwoim poznatim mjestima, kod suvozaca u cosku a tako i na vozacevoj strani:

p1454101112.jpg


Narucene opruge 80/75 koje ce mi doci iduceg mjeseca.
To bi za sad bilo to, kad bude sta novo postavit cu slike. :123:
 
Član
I da, zaboravio sam reci kad sam raskopavao ovo sve, da sam nasao u vratima iskopcan dzek, kad sam ukopcao proradili el. retrovizori, i centralno daljinsko koje je orginalno :cool:

I u ladici, kojoj je brava otisla, nakon sto sam je uspio otvoriti, imao sam sta i vidjeti:

p1455101112.jpg
 
Član
Jedna od legendarnih jurilica nasih prostora,kocka 2.5 ;) i to jako ocuvana cini mi se.Drago mi je da si ispunio san ;)
 
Član
srecno sa kockicom, auto je odlicna podloga, ovaj motor za pozeljeti, ps volan brate iscupaj i baci negdje sa stijene, sam si reko bez kindjurija.. sretno u daljim radovima;)
 
Top