ISKUSTVO 2.0 TFSI, 2.5 ST...

ISKUSTVO 2.0 TFSI, 2.5 ST...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
alen_tz je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
gaga je napisao(la):
cuo sam svakvih gluposti, al da 2.0 TFSI trosi 6.5l .... :icon_eek:

po gradu hladno 12l, i to da fino vozis, bez ikakvih naglih pokreta

Na otvorenom bez gasanja. Čista penzija vožnja, pa i gore i moguće je sigurno i niže.

Pri pisanju ne koristis smajlije, tako da ne mogu da skontam da li se salis ili si ozbiljan u ovim svojim postovima o potrosnji benzinaca?

Vrlo sam ozbiljan.:cool:

Što ti dellas reče, nisu više benzinci kao nekad kad se dizel mnogo isplatio što se tiče potrošnje.
 
powerstrip je napisao(la):
mirza_mali je napisao(la):
Vidim da nisi skontao znaci Maglaj - Livno - Arzano - Makarska - Ljubuski - Mostar - Maglaj cijena 2.30 KM

Hajde uslikaj prosjek na bordu od zadnjeg ponistavanja... ;)

Moze nikakav problem sad sam na poslu slike postavim cim uspjednem da slikam znaci komplet predjeni put i potrosnja ;)

Nekontam kako je ljudima nije jasno kad se normalno vozi da se moze zavidam rezultat postici sto se tice potrosnje,
 
Član
Koliko ja vidim daSko nigdje nije spomenuo potrosnju,ovo su papreniji motori za uzitak i brzinu a rasprava se klasicno za nasu vrlu BiH odmah svela na pricu o potrosnji,da je rekao da kupuje Porsha ja mislim da bi se raspravljalo o potrosnji i nakraju bi mu jos neko uljudno predlozio da mu je pametnije da kupi kakva dizela :lol:
 
Kod ovih TFSI motora vise dolazi do izrazaja potrosnja ulja jer zna izmedju dvije i tri hiljade da potrosi 1 L ulja tvornicki dozvoljeno po papirima na hilj km 1 L


P.S. Ako ko misli tj smije 100 KM da naspije predjemo onaj navedeni put i da se uvjeri tj razbije predrasude i o stilu voznje a i o potrosnji modernog benzinca ;)
 
Član
:icon_exclaim:
Nije tema o potrošnji vaših auta, čovjek je pitao prenosti i mane tih motora, a ne koliko troše.
Da ga zanima potrošnja nebi uzimao uopšte benzinca, pogotovo te kubikaže, zato :icon_exclaim::spam:
 
Član
sta kaze raja na VWCC...
http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=25604
 
gaga je napisao(la):
sta kaze raja na VWCC...
http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=25604

Ja ti mogu samo reci znaci ako smijes sipamo 43.5 L sto je znaci bilo za onih 100 KM i obilazimo onaj put sto sam naveo ako nemogne biti ja placam sve a ako moze jbg tvoj peh ;) znaci ondje ti je oko 650 - 670 KM tako nekako koliko se sjecam :icon_rolleyes:
 
Član
zAaKy je napisao(la):
:icon_exclaim:
Nije tema o potrošnji vaših auta, čovjek je pitao prenosti i mane tih motora, a ne koliko troše.
Da ga zanima potrošnja nebi uzimao uopšte benzinca, pogotovo te kubikaže, zato :icon_exclaim::spam:

djesi moderatoru:D
 
Član
ArminM je napisao(la):
zAaKy je napisao(la):
:icon_exclaim:
Nije tema o potrošnji vaših auta, čovjek je pitao prenosti i mane tih motora, a ne koliko troše.
Da ga zanima potrošnja nebi uzimao uopšte benzinca, pogotovo te kubikaže, zato :icon_exclaim::spam:

djesi moderatoru:D

Rekao sam ja nedavno Zaky za moderatora :D
 
Imao 2.5T, doduse ne u Ford-u, nego Volvu, to ustvari i jeste Volvov redni petak, izuzetno je izdrzljiv i pouzdan motor, a o snazi koju pruza i zvuku koji proizvodi da ne govorim, potrosnja je u granicama normale za jedan takav motor.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top