ISKUSTVO 2.0 TFSI, 2.5 ST...

ISKUSTVO 2.0 TFSI, 2.5 ST...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
Taj GTI neki prosjek recimo je 10l/100km....al bas ono prosjek bubam da nekih par hiljada km vozis i ne diras board computer prosjek ce biti oko 10l/100km
Ima rodjak Scirocco 2.0TSI tj. mama mu to vozi a posto zene ne diraju BC nikad jer ne znaju sta je to, ja sam gledao par puta i bio je prosjek oko 10l/100km ;)

Ja nisam imao GTI-a ali sam imao R32 i on normalne voznje trosi 10l/100km a neki prosjek je oko 12.5l/100km... bila je negdje slika na forumu stavljao sam pa su me prozivali tako da mi se iskreno ne raspravlja vise :D
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
gaga je napisao(la):
sta kaze raja na VWCC...
http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=25604

Ja ti mogu samo reci znaci ako smijes sipamo 43.5 L sto je znaci bilo za onih 100 KM i obilazimo onaj put sto sam naveo ako nemogne biti ja placam sve a ako moze jbg tvoj peh ;) znaci ondje ti je oko 650 - 670 KM tako nekako koliko se sjecam :icon_rolleyes:

strah me da se ne ubijem od dosade... :D:D
 
gaga je napisao(la):
mirza_mali je napisao(la):
gaga je napisao(la):
sta kaze raja na VWCC...
http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=25604

Ja ti mogu samo reci znaci ako smijes sipamo 43.5 L sto je znaci bilo za onih 100 KM i obilazimo onaj put sto sam naveo ako nemogne biti ja placam sve a ako moze jbg tvoj peh ;) znaci ondje ti je oko 650 - 670 KM tako nekako koliko se sjecam :icon_rolleyes:

strah me da se ne ubijem od dosade... :D:D

Nesekiraj se ;) ja kazem da je moguce i spreman sam dokazati to, a vidjet ces sliku prosjeka samo dok bude mi auto pri ruci da slicim da vidis iz prilozenog jer ljudi strahuju od 147 KW da to guta silu benzina ali naveo sam veci je problem ulje u ovih masina po meni ;)
 
Član
http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=122001

Fuel consumption 11.0/6.2/8.0 l/100km urban/extra-urban/combined
 
Član
dajte ba, tko ce normalan uzeti 2.0 turbo bemzinca te lagano guslati iza kamiona 70-80 km/h, ... moze se maltene vecina auta(noviji pogotovo) spustit na solidnu potrosnju, ali navedeni motori su da naspes i barem pola puta gasas, a ne da se zamara potrosnjom... u suprotnom ima tdi :D
 
Član
Limpi je napisao(la):
dajte ba, tko ce normalan uzeti 2.0 turbo bemzinca te lagano guslati iza kamiona 70-80 km/h, ... moze se maltene vecina auta(noviji pogotovo) spustit na solidnu potrosnju, ali navedeni motori su da naspes i barem pola puta gasas, a ne da se zamara potrosnjom... u suprotnom ima tdi :D

Nek' si i ti jednom nešto pametno rekao.:D

Upravo tako.;)
 
Član
Sta god da uzmes neces se pokajati, jos petrol jos turbo ;). Aa ST je unikatniji rijetki su, opet GTI je GTI pa sta vise volis ti biraj. A sto se potrosnje tice normalne voznje ti nece puno trositi 8-9l mada gledaj opet da je realan prosjek 10l, meni 20vt Ugljevik - Budva - Ugljevik oko 1000km nije uzeo ni 90 litara.
 
Član
Zasto svaka tema na ovom forumu ode u 3 lijepe...odakle bogati sada prica o GTI-u, a pogotovo odakle prica o vrazjoj potrosnji, sta vam je ? :icon_eek:

Momka zanima mane motora 2.5 i 2.0 tfsi i to je to !

Ispricavam se, ali moram reci i ovo...i pored ovakih razvoja price pitate se sto je 85% foruma cine djeca ispod 16 godina ?!? Zato sto normalan covjek nema sta procitati vrijedno u vezi tehnikalija a nedaj boze pomoci i odgovora iz iskustva u vezi mehanike... sve mi se vise cini da ovaj forum izgleda na jedan dobar community forum kao sto je forum.hr, a ne na jedan forum vezan za automobile i tuning... :icon_rolleyes:
 
Stvarno ste zaista...cccc....:icon_smile:

Autoru teme: bolje da pitanja postaviš na drugom mjestu jer se nećeš ovdje baš usrećiti... ;)

Forumaši: postoje rubrike kao što su: razno, zanimljivosti i off topic dikusije ...

Tiboru potpis na zadnji post ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top