Iskustva-Zimske gume

Iskustva-Zimske gume

Član
BaXRS4 je napisao(la):
Nisam ja rekao da ADAC nije ispravan niti išta slično, od kuda to sada? Rekao sam da sve te marke pri vrhu nisu u 5 deka, i nisu, konkretno u ovom slučaju Conti zimska m+s 830p ima manji trag kočenja na kiši i snijegu 5+metara u odnosu na Pirelli i Michelin i ako je to u "5deka" VAMA, meni nije, meni je i 10cm puno s obzirom da sam mnogo na cesti, brzo se vozi u svim uvjetima... itd..... ima razlika dečki itekako...
Na koju se referencu se pozivaš? konkretno da conti ts 830 ima za 5+m veći zaustavniput od konkurenata?
 
Član
Jeli neko mao iskustva s Matador gumama i vulkanizer mi jedan nudi neke American gume:icon_rolleyes: kaze da je to neki fol kao continetalova guma ?
 
Član
ja zadovoljan sa ovima izen marshal
marshalizenkw15.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Član
ja danas kupio continental ts 830P, nisam ni znao da imaju u mojoj dimenziji, uglavnom cijena je 112km, utiske javim cim se imadne na cemu oprobat ..
 
Član
Ja svoje Continental ContiWinterContact TS800 175/70/14 platio 163KM/komad
Otkud te toliko jeftinije?
 
Član
vjeruj da neznam, made in france su 2011 god.. U tz u jednoj radnji su gume skuplje i do 40km nego u ostalima u kojima sam gledao.. npr u asd-u gy ug8 131km u volanu 160km ili fuldaq 140km a u RP 116..
 
Član
Ima i toga.
Ja ove kupio u Austriji a Made in SLOVAKIA su.
I kod tebe je TS830 a kod mene TS800. Ma ko ce im znati. Samo jedno je sigurno a to je da su gume prva liga:cool:
 
Član
ts830p
guma je ok, druga sezona, će da bude i narednu pa i onu tamo :D tako da nema neke zavjere oko toga.... takođe mogu da potvrdim kvalitet i za contijev sport 3 isto ok guma kod istog prodavca...
 
Član
Meni bilo cudno sto na contin. web stranici pise da ts830P ide od dimenzije 205, pa sam poslao upit pa evo odgovora

Dear Mr Vedran,

I recommend you fit winter tyre 195/65 R 15 91 T, H ContiWinterContact
TS830 M+S

Tyre 195/65 R 15 91 T ContiWinterContact TS830 P M+S is fitted for
Mercedes-Benz specification.
 
Član
dunlop sp wintersport 3d u dimenziji 235-40-18, dosle na autu, sad zasad prezadovoljan s obzirom na dimenziju :icon_smile:
 
Top