Iskustva-Zimske gume

Iskustva-Zimske gume

Član
Ovo su cijene u ASD-u .

175/70R13

DEBICA FRIGO 2 81,90
SAVA ESKIMO S3 88,92

185/65R14

SAVA ESKIMO S3 115,83
GOODYEAR UG7 147,45
FULDA KRISTAL MONTER 132,20

NA SVE GUME ODOBRAVAMO POPUST 10% BESPLATNU UGRADNJU I BALANSIRANJE GARANCIJA 1 GODINA
 
Član
hmm jeftinije u dimenziji 195 65 15,a nisam znao da u asdu ima i fulda.. nesto se sve nadam da ce dat kakvu akciju ovi iz asd-a heh
 
Član
http://gumam.com/sites/default/files/letak_gume_felge_001.jpg evo tu imate cjenik od tvrtke Guma-M iz Mostara ako kome može pomoći.

Mostar Guma M 036-352-900
Sarajevo Guma PRO 033-778-950


Baj d vej* ja sa ovim ljudima nemam ništa da bih reklamirao, samo znam da rade dosta dobro.
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
michelin alpin kako kolega rece najbolje moguce zimske gume kostaju ali neka su 2-3 sezone si dobar na njima.
ali ako nisi neki pilot i oces dobre gume za malo para kupi zimski protekt i miran

imam 2 nove 16 55 215 pa eto ako nekome odgovaraju dalo bi se dogovorit =)
 
Član
Grga je napisao(la):
Jucer pricam sa covjekom koji vozi na dunlop winter respose, kaze da su tako dobre da ce se vratit na savu, e sad kaze da su one super za kisu, bljuzgavicu i sl, al da su sto se tice snijega dosta losije nego sava, al et nemora da znaci, samo prenosim heh..
Ja se sad dvoumim izmedju Fulde kristal montero 3 i UG 7+ pa ako ima gdje kakva akcija ili ako je neko vozio na ovima koja mu je bolja nek javne ;)
i ja sam cuo da se dunlop winter respose nije bas pokazao svi se zale ja sam ih dobio uz auto i ostavio na zadnjoj osovini samo su mi obje ljeve.naprijed cu staviti contija sto sam uzeo pa vam javim rezultate bitno mi je da bar dvije godine budu dobre ja zadovoljan;)
 
Član
michelin alpin a3, na -20 nakon nove godine oko 4 ujutru se popeo uz potpuno ledneo brdo, gume su za svaku pohvalu
 
BHT Ovisnik
zna li netko kakva je Semperit Speed Grip 2
mislim da je ovaj model tek izasao,al inace kakve su jer nisu skupe ?
 
Član
pug406 je napisao(la):
Ja sam nabacio prije dvije godine Fulda Montero 3, ljudi ne mozete da vjerujete kako su dobre gume za snijega, bljuzge i kise, ja prezadovoljan !!!
drug gdje su proizvedene, ustvari znas li gdje "bi trebale bit" prozvedene, posto vazda imaju neke ceske, njemacke, slovenske itd...
 
Član
Stavio nove Michelin Alpin A4 na njima da su proizvedene u Italiji DOT 2411, platio 125KM po komadu nove sa balansom i montazom, vidio sam da neke imaju na kojima pise da su u Spaniji proizvodene,
Nisam zadovoljan sa njima, u odnosu na UG 7+ sto sam vozio 2 sezone koje su mi extra u svim mogucim vremenskim zimskim uslovima:cool:, na ovim Alpin A4 primjetim jako lose bocno drzanje :icon_sad: ,jos zasad nije poledica kakva ce biti, u dimenziji 195/65 R15 pritisak im na 2.2 bara.

Samo da mi je ovu zimu izgurati prodati, i onda definitivno UG 7+, ili UG8. ;)
 
Član
elvis00: Bolje da si uzeo michelin a3,jest starija sara,ali se se puno bolje pokazale od a4.Ja nisam nikad bolju gumu imao.
 
Član
kod mene su te na mercu platio ih 130 komad i stavio sam ih samo zato što sam vidio da ih i moj vulkanizer vozi moraju bit dobre :icon_smile::icon_smile: a i jesu ja merca volim potegnut i nema nekih izbacivanja mislim mora malo bit da je neznam kakva guma kad ga tresneš u okuci
 
Član
Uzeo ih bile povoljne, kontam poznata marka, 4 na ADAC testu, nije bas dobra kao ostale prve 3, dobila bodova najvise zbog eksplotacije malo se trosi, vozio sam i na Savi S3, Fuldi Montero 2, i bolje mi bile u krivinama nego ove Alpin A4, a UG 7+ su mi najbolje, nema sta nisam radio i kuda isao sa njima, nikad me nisu izdale.
Sa ovim Alpinom A4 moracu biti jako oprezan, ne znam kako u ostalih kojih imaju, ali meni strasno klizu kod skretanja ako samo malo jace skrenem, i na prednjem i zadnjem dijelu isto mi proklizavaju.
 
Član
hmm a ko bi reko da je takav alpin, ko zna druze sta je, ja sam nasao okacit cu i ovdje da je fulda montero 3 ispod save s3 po nekom testiranju, bas me zabezeknulo hehe.. Kako si bio zadovoljan sa fuldom?
 
Top