iskustva o nankangu

iskustva o nankangu

Član
znam da ima dosta tema o nankangu, i sa razlicitim misljenima su uglavnom...
mene interesuje da li je iko uzimao nankang gume u dimenziji 225 40 R18 i kako su mu se pokazale... na netu ima bas dosta tema ali bas su razlicita misljenja...
gume su bas povoljne, a nove, da li se isplati rizikovati ili uzeti "zvucniju" marku koja je i duplo skuplja...
hvala
 
Član
imam ih 3 mjeseca na autu,prešle su nekih 3-5 tisuća km....gume su skroz ok...isad su meke.....ja sam zadovoljan,omjer uloženo-dobiveno po meni se isplati...u mene su dimenzije 205/45 16
 
Član
pojavile se i neke finske NOKIAN mislim da su isto jeftinije, najbolje će ti netko reć ko je s njima već prevalio 10-tak tisuća mislim da tko vozi auta na zadnju vuču treba izbjegavati te neke marke, ja kad sam uzeo c klasu bile na njoj neke gume niđe veze... druže to se nije moglo vozit na svakoj okuci me zanosilo koda sam na skijama a šara i gume kao nove jbt.
 
Član
pa to sam i ja cuo da su skroz dovoljne za neku normalnu upotrebu..
jesu li bucne koliko?

George je napisao(la):
pojavile se i neke finske NOKIAN mislim da su isto jeftinije, najbolje će ti netko reć ko je s njima već prevalio 10-tak tisuća mislim da tko vozi auta na zadnju vuču treba izbjegavati te neke marke, ja kad sam uzeo c klasu bile na njoj neke gume niđe veze... druže to se nije moglo vozit na svakoj okuci me zanosilo koda sam na skijama a šara i gume kao nove jbt.

nokian imam trenutno ali na 16kama, i nisu one jeftine, stvarno su dobre platio ih 160km komad prosle godine zg2 model, ali sad uzeo 18ke a gume boze nedaj ko da su od zlata...
 
Član
meni nisu bučne niti tresu,sve normalno....imao sam prije barum ,puno mi bolje djeluje nankang...bar zasad....ali valjda će se javiti netko ko ih ima na autu već 10-15 tisuća km,pa da kaže svoje iskustvo....ali ja sam svoju gumu 205/45 16 platio 100km po komadu što je više nego povoljna cijena
 
Član
ma da meni se nudi nove dot 2010 po 150km/kom... sto je vise od upola jeftinije od nekih "markiranih"...
ma za ljeta samo ih i kontam, a nisam brzac na cesti, tako da cu ih vjerovatno uzeti, dok mi jos ko potvrdi ;)
 
Član
ja sam uzeo baš nove dot je 2012.....vidi još iskustva nekog tko ih ima malo duže na autu....ali po meni kod nas za ljeto ako nisi baš ''schumacher'' su dovoljne i te gume...
 
jarane kupuj to ne vozis se svaki dan po auto-putu i da ne spustas ispod 200km/h guma za svaki dan extra ;)
btw pre neki dan kupio 4 komada 205/55 R16 117KM s postarinom ;) a prije 2 godine kupio Barumke 14-ske kostale me 120 po komadu
Nankang za nas dzep extra guma a i puteve ako je nedo Bog sjebes na kakvu rupu na putu lakse je za nju dati cca.120KM nego za Continental 300KM
preporuka kupuj i ne razmisljaj puno ;)
 
Član
Kaosto Ernasd rece za nas dzep OK guma meni za polovne dvije u dimenzij 215 45 R17 lik trazi 200 KM pa reko 129 KM komad nove pa kupi ti kaze pa ces vidjet da ne valja to, kupit cu reko sigurno novo je novo :icon_smile:
 
ewo ti link ja od ovog lik narucio i doslo mi za 2 dana a ti pitaj za svoju dimenziju dali ima

http://www.pik.ba/artikal/3484015/akcija-205-55-16-91-v-nankang-ns-2-ljetne-gume/
 
Član
ja sam kupio od ovog http://www.pik.ba/artikal/2857648/ljetne-gume-nankang-235-40-18/
gume su ok i po suhom i po kisi i po snijegu sam vozio al ide :icon_smile:
 
Član
George je napisao(la):
pojavile se i neke finske NOKIAN mislim da su isto jeftinije,

pa george gdje ces to reci heheh nokian odlicne gume, pogotovo zimske, al ne bas ni jeftine ;)


sto se tice nankanga, sasvim solidan, imao sam 195/45/16, prozvodjac koji ima "bolesne" dimenzije kao rijetko koji drugi, cijena pristupacna, a da su kriticne, nisu...
 
Top