iskustva o nankangu

iskustva o nankangu

Član
muza je napisao(la):
imam ih 3 mjeseca na autu,prešle su nekih 3-5 tisuća km....gume su skroz ok...isad su meke.....ja sam zadovoljan,omjer uloženo-dobiveno po meni se isplati...u mene su dimenzije 205/45 16


Jesi li radio spuru od kako si ih stavio cuo sam da se trose jako + nekako neravnomjerno. Također da su jako meke sa strana
 
Član
Limpi je napisao(la):
George je napisao(la):
pojavile se i neke finske NOKIAN mislim da su isto jeftinije,

pa george gdje ces to reci heheh nokian odlicne gume, pogotovo zimske, al ne bas ni jeftine ;)


sto se tice nankanga, sasvim solidan, imao sam 195/45/16, prozvodjac koji ima "bolesne" dimenzije kao rijetko koji drugi, cijena pristupacna, a da su kriticne, nisu...

ja se ispričavam :icon_smile: tek nedavno čuo za njih
 
Član
Franki je napisao(la):
muza je napisao(la):
imam ih 3 mjeseca na autu,prešle su nekih 3-5 tisuća km....gume su skroz ok...isad su meke.....ja sam zadovoljan,omjer uloženo-dobiveno po meni se isplati...u mene su dimenzije 205/45 16


Jesi li radio spuru od kako si ih stavio cuo sam da se trose jako + nekako neravnomjerno. Također da su jako meke sa strana

nisam išao na optiku.....ja nisam primjetio da se troše neravnomjerno,a mekana im je raba,ali guma i treba biti mekana.....a gute mi se nisu pojavile,to znači da nisu baš mekane sa strana...


a imaju lude dimenzije,meni je moćna dimenzija 205/40 16,to sam rijetko u kojeg proizvođača vidio....


kad sam uzimao gume bio sam malo skeptičan,ali sam išao s mišlju za 100km/kom nek izdrže jednu ljetnu sezonu super....ali su me iskreno pozitivno iznenadile....
 
Strasni poznavaoci guma su pricali da tu gumu ne bi stavili ni na biciklo..Ja ih namjerno kupio da vidim kakva je to guma Nankang..Za one koji ne znaju Nankang je sestrinska firma Toyo-a ..Dunlop VS Nankang - Nankang bolji i zdra'o..
 
ja ih imam sa dot 2012 dimenzije 205/45 R16 razvučene na 9J i vrlo sam zadovoljan s njima, ja ne vozim utrke tako da su za moje potrebe itekako dobre. uloženo-dobiveno=super.
 
Član
kontaktirao sam par likova sa pika i ladno nestale 18ke u ovoj dimenziji... jedan nudi ali dot 2010, bas su popularne gume izgleda...
 
Član
zar je moguce da niko nema 225 40 R18 u BIH
sve likove sa pika zvao, svima nestalo, i onog uvoznika iz BL...
 
Top