iPhone (Kako uspješno poslovati) ..haha

iPhone (Kako uspješno poslovati) ..haha

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nenad je napisao(la):
Ljudi tema je smijesna, ako cete tako gledati za sve zivo vas pljackaju, od odjece (koliko kosta izrada nekih patika a koja im je cijena u prodaji, markirana odjeca...) tehike (racunara, TV, mobiteli), svakodnevnih namirnica, do auta... Ja imam iPhone 3G od oktobra 2008., placen 940$ u Dubaiju i nisam se ni jedne sekunde pokajo (moram malo potraziti postove koje su tada likovi postavljali kada sam na ovom forumu pitao za navigaciju za iPhone, presmijesno koliko su ljudi tupi kada je nesto novo, i nesvakodnevno u pitanju, i koliko su pricali da je to bezveze telefon, kako se kod nas ne moze iskoristiti ni "pola funkcija") Telefon je u odnosu na konkurenciju 3 klase iznad.

Proud owner of 3G since 2008 :D

objasnio si:cool::cool::cool:
 
Član
mogu vam reći samo jedno, da oni (koji nazalost) nisu u mogucnosti da sebi priušte iphone će pričati o tome kako je glup i blesav telefon...

dok drugi koji jesu u mogucnosti, gledeju njegove prednosti i uzivaju u tome što ga koriste....

S-klassa i A8-ica i Bmw7-ica su u istoj klasi kao peugeot 508, Skoda SuperB, i sl. ali su ova auta mozda i od istog materijala, ali su ljepše ukomponavani dijelovi, bolji kvalitet izrade i sl. a i tradicija ima svoje...

iPhone, je pokrenuo revoluciju, da on nije izisao, čisto sumljam da bi ovi drugi konkurenti ovako brzo napredovali, ali eto on ih je natjerao tome... i svaka im čast što se toga tiče...

btw, u americi taj telefon i nije toliko skup, jer daju ga na razne mogućnosti od 100$ na pretplatu i slicno, pogledajte naše pošte šta rade, oni su pravi prevaranti, stave nam veće cijene za pruzene usluge, plus nabiju cijenu mobitelu iznad trzisne stvarne vrijednosti makar 20% više...:lol:
 
Član
To da je Iphone pokrenuo revoluciju, to priznajem.. ali da je najbolji na tržištu to ne, pogotovo uzimajući u obzir uloženo/dobiveno. Kolega informatičar BaXRS4 je odgovorio. Nitko ne kaže da je Iphone loš telefon, imao sam i ja 3GS zato i govorim
 
Član
jamte ljudi , mobitel je strahota imao sam priliku malo cackati na njemu , ne posjedujem ga jer nemam potrebu za tim , koga je volja , potreba radi bilo cega taj ce ga i kupiti , 800-1000 km dati za mobitel nije mala stvar prije sam i ja letio daj sto bolji sad nek se moze poslat poruka i nazvat meni dovoljno , tako da za onog kome je to cudo potrebno vjerovatno nije skupo i nece gledat u neke nijanse ... kurcenja ima na svakom koraku s tim fonovima ali hajd neko se kurci sa markiranom odjecom , neko sa autom , neko sa necim cetvrtim...sto se tice toga kod mene ne pije vode nit u dzep nit iz dzepa ;)
 
Član
jeste skup u slobodnoj prodaji al takvi se mobiteli uzimaju na pretplatu.. kad sam uzimala mob dvoumila sam se izmedju htc sensation (preko 2 milje na pretplati iako je 4500kn u slobodnoj prodaji) i iphone 4 koji je bio 999kn, a pretplata 200kn mjesecno (besplatni pozivi prema svim mobilnim i fiksnim mrezama, neogranicene poruke i 2gb za net), hocu reci, samo da se malo procacka nadje se dobra kombinacija i cijena koji god mob da uzimas.. bas me zanima jel 10% foruma kupilo mob da nije u paketu nekog operatera.. zato nema smisla raspravljati o ovoj cijeni od 7 milja
 
Ovo jos nije zakljucano :icon_question:

Ko ima potrebu za ovim telefonom i ko maximalno koristi njegove opcije treba da ga ima.
Ovi koji ga kupuju zbog kurcenja,ako su toliko glupi da daju 800-1000KM (a to danas nije mala para) nek plate pa nek ga nosaju . Nema potrebe da se pravi poredjenje izmedju HTC-a i IPhon-a.To je k'o da poredis VW-a i Mercedesa. Obadve marke nude slicne usluge i opcije ali se opet osjeca razlika.Nema potrebe da se diskutuje o cijenama,jer ljudi su skontali da mogu dici cijenu koliko zele i da ce prodajnost opet biti dobra.I to koriste,i treba da koriste,dok se ne opametimo svi mi koji ziviomo na Balkanu i kupujemo telefon zbog pokazivanja .
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top