Ipak je on Bog motornih vozila

Ipak je on Bog motornih vozila

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovo je AMG meeting bio , imam jos slika s ovog meetinga , ovo im je prijatelj sa M6 , na sta bi licila slika da je jedan BMW medju mercedesima a neki merc da je istaknut :lol:

i ova slika nije uopste predstava dominacije BMW-a nad Mercedesom nego jednostavno da slika ispadne ljepsa , evo ostatak ;)

IMG_0364.jpg


IMG_0661.jpg


IMG_0046.jpg


IMG_0647.jpg

IMG_0486.jpg

IMG_0686.jpg

IMG_0536.jpg

IMG_0567.jpg

IMG_0694.jpg

IMG_0440.jpg

IMG_0676.jpg

IMG_0681.jpg
 
ja sam ipak vidio VW znak na onoj 6-ici...:lol::lol::lol:
dajte ba ljudi,necemo se svadjati,svako auto ima svoje prednosti i svog kupca...
ko hoce sport kupi BMW,ko hoce eleganciju kupi mercedesa,ko hoce prakticnost kupi VW...
:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:
 
da napomenem da je u ovo W202 bež C klasi 55AMG motor , sad kako to ide nema potrebe da govorim , sigurno je elegancija na prvom mjestu kod njega :D
 
Joj ovih vw fanatika svega mi niste zdravi :icon_eek:

Aj uzet cu sve kao salu,inace prosto ne mogu vjerovat kakve budalastinje se pisu ovdje.

Kaze ne bi ni BMW ni Merc nego bi golf uzeo,ooo maaaaj,ooo maj


A slike su mi prejake ;)
 
Član
ma nek priča ko šta hoće al ove "mece" su SVEMIR :cool:

bmw...tak,tak..da nije u centru..ne bi se ni skužil.

Fotografije su vrh..pogotovo 6 i 9 odozgora (da sad ne citiram)

Svaka pohvala autoru fotki ;)
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
djaba im snaga,pogon,izgled ili sta vec ali nikad nece imati dusu


Ti decko pod hitno psihijatru, sve sto vise lupas te nebuloze veci dojam imam da imas ozbiljnih psihickih problema...
 
djavolica je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
samo mi nije jasno odakle tolika opcinjenost bmwom, valjda zbog podnevlja na kojem zivimo :icon_rolleyes: ja ga ne bi ni dzabe da mi ga daju (za ogranicene :D bi pa bi ga prodao i kupio nesto drugo :lol: )

a slika je za 10
a golfa bi uzeo dzabe? :icon_biggrin: naravno, tvoja ljubav prema golfu nije uticaj podneblja :lol:

:lol::lol::lol::lol:
ja se stalno sa tobom slažem u ovim konstatacijama :D
uzeo bi čovjek golfa al ne bi BMW-a :D




sreco ja u svom postu nigdje golfa nisam spomenuo to sta se tebi prividja stvarno ne znam...i nemoj majke ti samnom se slagat drva se slazu pa nadji nekog podobnog tom opisu ako ti se vec slaze...
 
Član
djaba je ljudi zarazio me BH Tuning i vw_damir s onom temom old vw never die... nemojte zamjeriti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top